Fliege v3 altyapı files mac.dll?

Dr Livesey

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
client müşteri istemcisinde bu dinamik kütüphane dosyasına rastladım açıklamalar çince yapılmış virüsmü yada ne olduğu hakkında en ufak fikrim yok. Sence altyapı kullanılır mı?

ss8.png

Gerekli olan bütün yerleri sarı renk ile vurguladım.

Dosyanın ne olduğuna bakmak isterseniz diye aşağıya koyuyorum

Virüs içerikli link yetkililer tarafından kaldırılmıştır.

virüs sonuçları

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Fliege V3 çok temiz bir altyapı. Adam ince eleyip sık dokumuş. Bütün her şeyi temizlemiş. Sıfırdan başlamak isteyenlere tavsiye edilir.

Bende bu yüzden kullanmayı düşünüyorum hocam ama paylaştığım dll içeriği pek samimi görünmüyor bir bilginiz var mı bu konuda?
Oyun dosyalarında mac.dll diye bir dosya bulunmuyor. İndirdiğiniz yer neresiyse o paylaşan kişi eklemiştir muhtemelen silin geçin sonrada diğer tüm dosyaları taratın.

Bende bu yüzden kullanmayı düşünüyorum hocam ama paylaştığım dll içeriği pek samimi görünmüyor bir bilginiz var mı bu konuda?
Benimde bir bilgim yok. Melihinde dediği gibi silip dosyaları taramakta fayda var. Clienti filan build alabildiniz mi? Bide gameyi derleyebildiniz mi?

Fliege, Alman PvP sunucularının bir çoğuna alt yapı sağlamış, işinin ehli bir dev tarafından düzenlenmiş oldukça temiz bir altyapıdır. Ne yaptığınızı biliyorsanız, güncel çalışacaksanız ve her şeyi sıfırdan yapmak istiyorsanız (fixler gibi) tercih edilebilecek en iyi altyapıdır, saygılar.

Geri