Altyapı Filesi Kurulumu Hakkında

Murdoc

Üye
Üye
Merhabalar,
Arkadaşlar şimdi ben FreeBSD 13.0 bilgisayarıma kurmuş bulunmaktayım. Putty üzerinden`de gerekli işlemleri yaptım gerek metin2 için kurulacak paketler olsun gerek mysql admin şifrem vs navicata bağlanırkende her hangi bir şekilde sorun yaşamıyorum fakat sıfırdan metin2 pvp server kurulumu yapmaya bir türlü kalkışamıyorum çünkü her hangi bir şekilde hata çıksa server sourceler ile alakalı çözebilecek kadar daha gelişemedim. Birde MMO Tutkunları Metin2 Altyapı Server Files burdaki bütün dosyaları indirdim aşağıda güzel bir şekilde @Whistle arkadaşımız kurulumunu göstermiş ama hangi dosyaları navicat üzerine atacağımı ne gibi işlemler yapacağımı tam anlamış değilim ve yukarıda da belirttiğim gibi hatalarıda tam olarak çözebilecek kadar gelişemedim daha çaylağım desem yeridir. Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varmıydı?

Elle bir şey atmanıza gerek yok. Konuda yazılı anlatımı uygulayabilirsiniz. Eğer yazılı anlatım yeterli değilse Udemy'deki kurstan 1. ve 2. üniteye bakarak kurulumu yapabilirsiniz.

Elle bir şey atmanıza gerek yok. Konuda yazılı anlatımı uygulayabilirsiniz. Eğer yazılı anlatım yeterli değilse Udemy'deki kurstan 1. ve 2. üniteye bakarak kurulumu yapabilirsiniz.
Mesela altyapi client altyapi server altyapi pack dosyaları indirdim belirttiğiniz gibi filezilla içerisinde bunlardan hiç birşey atmama gerek yok mu putty üzerinden sizin belirttiğiniz kodlar ile yapılabilirmi yani?

Sunucuya elle bir şey atmaya gerek yok. Konuda yazılanları uygulamanız yeterli. Client kısmında tabii ki de biraz uğraşmanız gerekecek.

Geri