Özel Test Serveri

Denizeri24

Gentleman
Geliştirici
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Güncelleme : packleri yeniden düzenledim, bir çok hata çözdüm. maalesef clienti tekrar indirmeniz gerekli. oyunda ki anlık donmayı ve pencere modunda ki taskbar kaymasını düzelttim. aşağıda ki linkten tekrar indirmeniz yeterli olacaktır.

Selamlar, yakın zamanda server açmayı planlıyorum ve serveri test etmem gerek.

Bu forum için özel olarak test serveri açtım, aşağıda ki linkten indirip oyuna girebilirsiniz (GM olarak başlayacaksınız). Oyunda hata bulmanız benim için önemli olacaktır ancak öneriniz de lazım.

Bu linkten oyunun giriş dosyalarını indirebilirsiniz;

Link :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosyayı indirmek için şifre : passwordforthetestserver

Maalesef henüz site almadım yani site üzerinden kayıt olunmuyor. Bu konuya katılmak istediğinizi belirttiğiniz takdirse size özelden nickinizin kullanıcı adı, şifrenizin ise rastgele bir şifre olarak göndereceğim örnek;
----------------------------------------
forum kullanıcı adı : TheConqueror

oyun kullanıcı adı : TheConqueror
şifresi : 346236 (rastgele sayı)
----------------------------------------
oyunda yaptıklarınızı server 7/24 log tutulacak, client taraflı aldığınız hataları için ise oyunun klasöründe ki syserr.txt yi açıp hatayı sizin bana atmanız gerekli..

!!!UYARI!!!
BU SADECE TEST SERVERIDIR, YAPTIKLARINIZ BELIRSIZ BIR SURE SONUNDA BENIM TARAFIMDAN SILINECEKTIR!
!!!UYARI!!!

Server özellikleri;

Test serveri olduğu için GM olarak başlıyorsunuz ancak reload gibi bazı ciddi komutlar hâlâ sadece bana özel:cool:
official GM komutları haricinde drop_test kodu ekledim, oyun içi /drop_test yazarak nasıl kullanılacağını görebilirsiniz.
1-99 eski TR tipi.
Pet sistemi devre dışı.
yeni 'büyük' özellik olarak sadece kostüm ve simya var.
Client ve Server taraflı büyük geliştirmeler mevcut, eğer oyunu açarken DLL hatası alırsanız lütfen AIO Runtimes (
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
) adlı programı indirip kurunuz(bu program sadece metin2 için değil, çoğu uygulama için gerekli dosyaları sağlar).
32 bit Windows kullanıcıları AIO Runtimes adlı programı kurduğu halde DLL hatası alırsa lütfen benimle özel olarak iletişime geçsin.
Client güncellemeleri ne yazık ki henüz autopatcher olmadığı için manuel olacak, eğer güncelleme yaparsam bu konu üzerinden duyururum/yayınlarım..

Teşekkürler..

Son düzenleme:
Merhaba @Denizeri24,

Forum ve bölüm kuralı olan virüs total sonucu paylaşmadığınız için linkler kaldırılmış olup konu kilitlenmiştir. Tarafıma ilgili linklerin virüs total sonuçlarını rar şifresiz olarak paylaşırsanız konunuzu tekrar aktif edebilirim.

İyi forumlar.

Dosyayı indirip antivirüs programı ile tarattım ve bende virüs bulmadı.
virus tarama.jpg

Konudaki linkler geri getirilmiştir. @Denizeri24 dosya paylaşımlarında virustotal veya antivirüs sonuçlarını eklemeniz gerekiyor.

Bu arada client bende açılmadı. Hiçbir tepki yok. Haberiniz olsun...
Win10

Dosyayı indirip antivirüs programı ile tarattım ve bende virüs bulmadı.
6416 eklentisini görüntüle

Konudaki linkler geri getirilmiştir. @Denizeri24 dosya paylaşımlarında virustotal veya antivirüs sonuçlarını eklemeniz gerekiyor.

Bu arada client bende açılmadı. Hiçbir tepki yok. Haberiniz olsun...
Win10

Server aldım direkt, az sonra auto patcher ile giriş yapılacak.

Kusura bakmayın ama tekrar indirmeniz gerekecek dosyaları :(

Geri