Halikarnas2 Test Serveri Açılış Süreci

Denizeri24

Gentleman
Geliştirici
Usta Üye
Ticaret Puanı
0

2.png

Merhabalar,

Halikarnas2 Test Serveri açılmış bulunmaktadır.
Yapılan düzenlemeler ile hatalar giderilmiş ve oyunun dizaynında değişiklikler yapılmıştır.

Test süreci herkese açıktır, varsa fark edilmemiş problemleri keşfetmeye ve oyunun mevcut dizaynına ince düzenlemeler yapmak içindir.
Test aşamasına katılmak isteyen tüm forum üyelerini ve oyuncularını oynamaya davet ediyoruz...​

Son düzenleme:
casro2 mmotutkunları forum sayfasının filesımı ? files ın olayı ne merak ettim, forumda özel bölümü falan var.

yanlış hatırlamıyorsam açılmıştı önceden bir sorun mu oluşmuştu? yoksa sorunsuz açılmış mıydı lekelemek adına konuşmuyorum yanlış anlaşılmasın !
Bir kaç problem vardı o yüzden devam edemedi o server. Bu açılacak olan ömür boyu gibi görünüyor en azından biz uzun bir süredir problem bulamadık. Nesne market falan olmadan, kâr amacı gütmeden ömür boyu aktif olacak.

itemlere pvm ortalama zarar atma,
çark sistemi,
blackjack sistemi,
official 1-99'a yakışan ork zindanı, oyunun kendisinde bulunan kırmızı ejderha boss'u için bir lonca zindanı

tarzı yeni nesil zevkli sistemler/eklentiler de olacak mı?

Bir kaç problem vardı o yüzden devam edemedi o server. Bu açılacak olan ömür boyu gibi görünüyor en azından biz uzun bir süredir problem bulamadık. Nesne market falan olmadan, kâr amacı gütmeden ömür boyu aktif olacak.
Gerçekten büyük bir başarı gelir elde etmeden sadece oyuncu zevk alması adına tasarlanması çok iyi fikir başarılar

bize açık değil mi ? ne zaman açılır?

Ekran Alıntısı.PNG

bu benim zamanında 1 kez test ettiğim filesse files baya kaliteliydi oyunda öyle olur şimdiden elinize sağlık açılınca bi admin hesap alırsam çok sevinirim :D

oyuna girince 1-2 fps anca alıyorum oyun sürekli takılıyor. Birde dün öğlen kayıt olduğum hesapla siteye giriş yapabiliyorum, oyuna giriş yapamıyorum kullanıcı adı "TheAdmin33" , ama bugün kayıt olduğum hesapla oyuna giriş yapabiliyorum.

oyuna girince 1-2 fps anca alıyorum oyun sürekli takılıyor. Birde dün öğlen kayıt olduğum hesapla siteye giriş yapabiliyorum, oyuna giriş yapamıyorum kullanıcı adı "TheAdmin33" , ama bugün kayıt olduğum hesapla oyuna giriş yapabiliyorum.
MSAA kaynaklı olduğunu düşünüyorum, tekrar girerseniz sorun çözülmüş olabilir..

Allah Allah, giriş ekranında ve oyun içinde ki GPU ve CPU kullanım değerlerini söylebilir misiniz (görev yöneticisinden, Casro2.bin uygulamasının değerleri)
oyuna girene kadar sıkıntı yok takılma olmuyor da oyuna girince CPU %15 civarı GPU ise %100 lere çıkıyor .

oyuna girene kadar sıkıntı yok takılma olmuyor da oyuna girince CPU %15 civarı GPU ise %100 lere çıkıyor .
Evet GPU kullanımı darboğaz yapıyor. araştıracağım birazdan.. laptop mu kullanıyorsunuz? 2 adet ekran kartı oluyor laptolarda. bir tanesi işlemcinin bir tanesi discrete dediğimiz nvidia veya amd olan. doğru olandan açtığınıza emin misiniz?

Evet GPU kullanımı darboğaz yapıyor. araştıracağım birazdan.. laptop mu kullanıyorsunuz? 2 adet ekran kartı oluyor laptolarda. bir tanesi işlemcinin bir tanesi discrete dediğimiz nvidia veya amd olan. doğru olandan açtığınıza emin misiniz?
evet laptop ,ikisiylede denedim değişen bir şey olmadı.

Bir güncelleme yükledim, auto patcher ile tekrar giriş yapabilir misiniz.
Güncellemeyi yüklediğine emin misin? auto patcher bir şey yüklemedi, güncellemedi. Halen durum aynı değişen bir şey yok fps 1-2 lerde ve takılmaya devam ediyor.

Geri