1-99 Kuracaklara öneri yazısı!

Hatta şunu söyleyeyim. Efsunların eventler ile elde edilmesini Casro2'ye yapmıştım ancak bizim yaptığımız testler sonucu azda olsa metinlere ve slotlara ekleme kararı almıştık.

Üzerinde baya kafa patlatılması gereken bir mevzu. Oyun zor olmalı ancak kullanıcıları sıkmayacak şekilde olması gerekiyor

Hatta şunu söyleyeyim. Efsunların eventler ile elde edilmesini Casro2'ye yapmıştım ancak bizim yaptığımız testler sonucu azda olsa metinlere ve slotlara ekleme kararı almıştık.

Üzerinde baya kafa patlatılması gereken bir mevzu. Oyun zor olmalı ancak kullanıcıları sıkmayacak şekilde olması gerekiyor
Aynen zorluğu kıvamında olmalı belli bir süre uğraştıktan sonra istediğini elde etmeli tabii. Bunu ayarlamak için dediğin gibi baya bir uğraşmak gerekir.

Biraz oyun içi takılırken düşündüm de acaba iki envanter mi olsa eski tip, çünkü şu an trde hesap açtığınız zaman iki envanter geliyor 3 ve 4 kilitli olarak geldiği için kullanamıyorsunuz.

Geri