Eski server açacaklar bu konuyu referans alabilir

Sonradan korumalı zemini bilerek değiştirdim kasıtlı olarak yaptığım birşey korumalı zeminin böyle olmadığını bende biliyorum korumalı zemini eski haline çevirmek isteyenler terrainden değiştirsinler
Sadece o değil çimlerde eski tip değil ki.

Çimler eski tip dostum
Nasıl eski tip bu bildiğin güncel zemin ile aynı?
Eski zemin bu yanlışın var yada sen yanlış dosya attın. Bu görsel eski zemin ama seninki bildiğimiz yeni zemin.

61CAAB39-B632-4C3E-8603-7EE839F3575F.jpeg

Nasıl eski tip bu bildiğin güncel zemin ile aynı?
Eski zemin bu yanlışın var yada sen yanlış dosya attın. Bu görsel eski zemin ama seninki bildiğimiz yeni zemin.

9992 eklentisini görüntüle
Korumalı zemin için cevap vermiştim ve benden kaynaklanan bir sorun yok. Eski zemin ve eski zemin yapmak zor birşey değil, ayrıca bu packı sadece zemin dosyası için vermedim sadece eski ağaç patch için vermiştim. Zemin ile alıp veremediğiniz nedir anlıyamadım? patch1 içinde üç tane klasör olacak onları silin eski zemin oluyor zaten.

Korumalı zemin için cevap vermiştim ve benden kaynaklanan bir sorun yok. Eski zemin ve eski zemin yapmak zor birşey değil, ayrıca bu packı sadece zemin dosyası için vermedim sadece eski ağaç patch için vermiştim. Zemin ile alıp veremediğiniz nedir anlıyamadım? patch1 içinde üç tane klasör olacak onları silin eski zemin oluyor zaten.
Ben ağaç demedim. Korumalı zemin zaten eski değil bunu sende söyledin ama burada;
Çimler eski tip dostum
Çimler eski diyorsun ama değil bunu düzelttim.

Geri