Wolfteam PVP Serveri Var Mı? | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Wolfteam PVP Serveri Var Mı?

'Wolfteam Teknik Yardım' forumunda murobbs tarafından 1 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler:
?

PVP Var mı?

1. Var. Yolliyim.

0 oy
    0,0%
  2. Yok bulamazsın.

0 oy
    0,0%
  3. PVP Bulursam söyleyeceğim.

0 oy
    0,0%
  1. murobbs

murobbs Üye Üye

1
    0
    11
    31 Mart 2019
    QÜZEL ŞEHİR KONYA
    Selam, yazımı okuyan insanlar.

Wolfteam tr den şu günlerde bıkmış bulunmaktayım. Bir adet pvp server arıyorum. Softfnxi serveri felan örnek gösterdiler ama yine aynı server.

Galiba Wolfteam pvp server açınca 20.000 $ gibi bir tazminat veriyorlarmış.
    Bende açmak veya bulmak istiyorum açmayı öğrendim fakat eğer haber internete yayarsam böyle bi para öderim diye çok korkuyorum.

Lütfen birisi PVP server versin.

Bir adet güvenlik kodu vereceğim. Dosya içinde kırabilecek var mı? Bir açık filan.

Kod (Text):
    1. <xmkg>
    2. 001.wld
    3.  
    4. pin:123
    5. <xmkg>
    6.  
    7. <admin>
    8. :person pin n00
    9.  
    10. line<you were warned>
    11. >RSwolfteam
    12. <lock code_n001>
    13. 1941zswperson n001
    14. <lock code_n002>
    15. wtgame
    16. spp
    17.  
    18. here command
    19. send closer by_n001 here mmu must parz
    20. <handwriting>
    21. hand bkps 10
    22. bbs01
    23. pinbsbhjkqqqwwtrydsn003
    24.  
    25. hand error sh ch
    26.  
    27. >edit: admin
    28.  

Ekli dosyalar:

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Nisan 2019
  2. aditus255

aditus255 Normal Üye Üye

54
    19
    46
    29 Temmuz 2018
    Erkek
    Manisa
    Wolfteam sourcesi var aslında elimde fakat hangi sürüme ait bir fikrim yok :)

Sanırsam büyük ihtimalle Eternia Games diye tahmin ediyorum.
    Eğer güvenilir bir kişi olduğunu kanıtlarsan bana facebook üzerinden ulaş vereyim
    Burdan sana facebook adresimi forum kuralları gereği veremem oyüzden Ö.M'den yazıyorum

3. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.763
    1.040
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Genelde oyun şirketleri kendi oyunlarının pvp serverleri yaygınlaştığında hemen bu tür tehditleri öne sürüyor. Oyun haklarını elinde bulunduran firma eğer istiyorsa serverinizi dava açtırıp kapatabilir. Metin2 pvp serverleri de arada sırada gündeme geliyordu ama şuan için somut bir eylem göremiyoruz. Benim kanaatimce bir şey olacağını sanmıyorum. :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.