Wolfteam PVP Serveri Var Mı?

PVP Var mı?

• Var. Yolliyim.

Oy: 0 0,0%
  • Yok bulamazsın.

Oy: 2 100,0%
  • PVP Bulursam söyleyeceğim.

Oy: 0 0,0%

• Toplam katılım
    2

murobbs

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selam, yazımı okuyan insanlar.

Wolfteam tr den şu günlerde bıkmış bulunmaktayım. Bir adet pvp server arıyorum. Softfnxi serveri felan örnek gösterdiler ama yine aynı server.

Galiba Wolfteam pvp server açınca 20.000 $ gibi bir tazminat veriyorlarmış.
Bende açmak veya bulmak istiyorum açmayı öğrendim fakat eğer haber internete yayarsam böyle bi para öderim diye çok korkuyorum.

Lütfen birisi PVP server versin.

Bir adet güvenlik kodu vereceğim. Dosya içinde kırabilecek var mı? Bir açık filan.

Kod:
<xmkg>
001.wld

pin:123
<xmkg>

<admin>
:person pin n00

line<you were warned>
>RSwolfteam
<lock code_n001>
1941zswperson n001
<lock code_n002>
wtgame
spp

here command
send closer by_n001 here mmu must parz
<handwriting>
hand bkps 10
bbs01
pinbsbhjkqqqwwtrydsn003

hand error sh ch

>edit: admin

Dosya Eklentileri

• güvenlikn3k.txt
    324 byte · Gösterim: 424
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Wolfteam sourcesi var aslında elimde fakat hangi sürüme ait bir fikrim yok :)

Sanırsam büyük ihtimalle Eternia Games diye tahmin ediyorum.
Eğer güvenilir bir kişi olduğunu kanıtlarsan bana facebook üzerinden ulaş vereyim
Burdan sana facebook adresimi forum kuralları gereği veremem oyüzden Ö.M'den yazıyorum

Genelde oyun şirketleri kendi oyunlarının pvp serverleri yaygınlaştığında hemen bu tür tehditleri öne sürüyor. Oyun haklarını elinde bulunduran firma eğer istiyorsa serverinizi dava açtırıp kapatabilir. Metin2 pvp serverleri de arada sırada gündeme geliyordu ama şuan için somut bir eylem göremiyoruz. Benim kanaatimce bir şey olacağını sanmıyorum. :)

Bildiğim kadarıyla vergisini ödemeyen bir oyun o ülkede size dava açamaz.(Sadece oyun için geçerli değil.) YouTube;Facebook;İnstagram gibi hesaplarınızı ya da paylaştığınız postlara telif atarak kaldırabilir ama para cezası gibi şeyler için önce o ülkeye vergi ödemesi şart. WolfTeam vergi veriyor mu bilmiyorum. Araştırmak lazım :)

Wolfteam sourcesi var aslında elimde fakat hangi sürüme ait bir fikrim yok :)

Sanırsam büyük ihtimalle Eternia Games diye tahmin ediyorum.
Eğer güvenilir bir kişi olduğunu kanıtlarsan bana facebook üzerinden ulaş vereyim
Burdan sana facebook adresimi forum kuralları gereği veremem oyüzden Ö.M'den yazıyorum
Güvenlik derken

bende aslında arıyorum oynamak için arkadaş ortamında kendimizce oynamak için varsa benimle de paylaşabilir misiniz?

Geri