Çözüldü windows arama

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

1ben53

Çaylak Üye
Üye
windows arama kısmında yazı yazamıyorum internetten bazı çözüm yolları aradım fakat bulduğum çözümleri uyguladıgımda bi anlık düzelme oluyor sonra tekrardan aynı oluyor yardımcı olurmusunuz

Arada oluyor öyle. Bilgisayar’ı yeniden başlatın

Bendede öyle bir problem vardı microsoftun sitesinde yetkili abilerimiz adımlar söylemiş onları yaptığımda çözülmüştü.

Internette yazılanlardan ziyade, YouTube da konu ile ilgili arama yapın. Daha önce bu sorunu hiç yaşamadım fakat videolu anlatımlarda sunulan çözümler çoğu zaman daha etkili olabiliyor. Ve ek olarak, sorununuzu Google a ve YouTube a İngilizce olarak yazıp çıkan sonuçlari ve çözüm önerilerine göz atın. Yabancı kaynaklar da bu tür konularda daha işlevsel oluyor.

Dediğiniz olayı bizzat yaşadım windows update yapmanız gerekiyor yaptığınız halde devam etmesi halinde microsoftun kendi sitesinden yardım isteyiniz :) genelde diyecekleri hazır komutları uygulatıyorlar bir faydası olurmu bilmiyorum umarım çözüme kavuşur konunuz.

Bendede öyle bir problem vardı microsoftun sitesinde yetkili abilerimiz adımlar söylemiş onları yaptığımda çözülmüştü.
Birde öyle deneyelim inşallah olur

Internette yazılanlardan ziyade, YouTube da konu ile ilgili arama yapın. Daha önce bu sorunu hiç yaşamadım fakat videolu anlatımlarda sunulan çözümler çoğu zaman daha etkili olabiliyor. Ve ek olarak, sorununuzu Google a ve YouTube a İngilizce olarak yazıp çıkan sonuçlari ve çözüm önerilerine göz atın. Yabancı kaynaklar da bu tür konularda daha işlevsel oluyor.
Hepsine baktım son umut Microsoft kaldı bide oraya yazayım

evet 2 3 gündür aramalarım sonucu hiç bir şey fayda etmeyince çareyi format atarak buldum şuan hiç bir sıkıntı yok

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri