Speedtree ve Directx9 güncellemesi hakkında

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Forgiven

burakhangunduz
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Herkese merhabalar sürekli files değiştirip saçma sapan iş yapmaktansa kendi altyapımı yapmak istedim ve gerekli kütüphane ve sürüm güncellemelerini yaptım.
Ama bu 2 güncellemeyi paylaşan kişi linkleri silmiş elinde tutan varsa atarsa çok makbule geçer şimdiden teşekkürler.
Ya da herhangi bir fikir :)

directx9 source indir ordan tek tek çek fakat çok veri tipi değiştirmen gerekiyor ve değicek bişey değil sanki

Direcx 9 official oyunda yapıldı diye biliyorum diğer paylaşılanlar falan sahte.

Başka forumlarda gördüm kapanan wom2nin sahibi shogun directx9 geçirebilir diye söylemiş. Ki en son wom2de kalite oranı aşırı yüksekti kendisi geçirmişti ondan bi canım istedi ama neyse nasipte varsa buluruz sonraya artık

Başka forumlarda gördüm kapanan wom2nin sahibi shogun directx9 geçirebilir diye söylemiş. Ki en son wom2de kalite oranı aşırı yüksekti kendisi geçirmişti ondan bi canım istedi ama neyse nasipte varsa buluruz sonraya artık
directx9 sadece geçirirsen kalite farkı aşırı olmaz onun için ekstra shader fonksiyonu felan eklemen lazım yabancı biri 450 euroya satıyor devde konusu var bakabilirsin. directx9 cpu oranını %5 felan azaltıyor bi resimde görmüştüm 25 ten 20 ye düşürmüştü bunun için o uğraş değer mi bence değmez sen bilirsin tabi

@Whistle eray admin yokmu bir directx9 videosu

Bence uğraşsın. Hem tecrübe edinmiş olur. Zaten directx8 baya eskide kaldı
Bence şuana kadar oluşturduğum kaynaklar yeterli. Daha da fazlasına gerek yok. ^_^

directx9 sadece geçirirsen kalite farkı aşırı olmaz onun için ekstra shader fonksiyonu felan eklemen lazım yabancı biri 450 euroya satıyor devde konusu var bakabilirsin. directx9 cpu oranını %5 felan azaltıyor bi resimde görmüştüm 25 ten 20 ye düşürmüştü bunun için o uğraş değer mi bence değmez sen bilirsin tabi

@Whistle eray admin yokmu bir directx9 videosu
Konu linki verir misin? Bulamadım merak ettim.

Marty directx9 kullanmıyor mu?
Eray kadar yardımcı ve düşünceli az kişi var.
O açıdan adminin ultra perfect sage yardım sever üye permi yapması gerek

Marty directx9 kullanmıyor mu?
Eray kadar yardımcı ve düşünceli az kişi var.
O açıdan adminin ultra perfect sage yardım sever üye permi yapması gerek
hayır v5.3 var hala 8de bundan sonra geldiyse bilemem ama güncelleme notlarındada görmedim

eğer çok istiyorsan azure 0.0.0.1 fileste var söküp deneyebilirsin

hayır v5.3 var hala 8de bundan sonra geldiyse bilemem ama güncelleme notlarındada görmedim

eğer çok istiyorsan azure 0.0.0.1 fileste var söküp deneyebilirsin
O filesin görüntülerine baktımda nasıl 9 günxellemesiymiş hiç fark görmedim yada ben mi göremiyorum. :)

yok zaten ekstra sen bir kontrol eklemediğin sürece bir fark yok gpuya etkisi var gcc4.9 u gcc8 e güncellemek gibi düşün
Valla bu 8 9 falan pek önemli değil bence şu oyunda laptoplarda harici grafik kartını kullanmasını birisi yaparsa 1000£ satar heralde. :)

Önemli olan dx9 güncellemesi ile gelenleri (shader vs.) kullanmak. Dx9 güncelledikten sonra gözle görülür hiçbir fark oluşmuyor açıkcası. Yükseltmek için uğraşıcam derseniz de baya bir şey değişiyor(Source tarafında). Biraz meşakkatli bir olay.

Önemli olan dx9 güncellemesi ile gelenleri (shader vs.) kullanmak. Dx9 güncelledikten sonra gözle görülür hiçbir fark oluşmuyor açıkcası. Yükseltmek için uğraşıcam derseniz de baya bir şey değişiyor(Source tarafında). Biraz meşakkatli bir olay.
64 bit game derlemek ile directx9 yükseltmek :) işkence.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri