Çözüldü Sökmeye çalıştıgım K envanter hakkında.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Serçe

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Turkmmoda paylaşılan Osmanlı2 den K envanter sistemi sökmeye çalışıyorum.Zaten sistemde hepsi defineli . Defineleri aldım,, kendi üzerine eklemeler yaptıgım files üzerinde denedim .3-4 tane sorun ile karşılaştım ama o 3-4 tane sorun içinde en önemlisi sadece bk ve taş envanteri çalışıyor. çiçek envanteri,+basma envanteri,efsun envanteri ve sandık envanterine item gelmiyor. yani /i 50300[Beceri kitabı kodu] yazıyorum , bk envantere gidiyor , /i 30071[Ayı Safrası Kodu] yazıyorum normal envantere geliyor, + basma envanterine gelmiyor...sonra aradm biraz yine olmayınca 0 dan bi server filese, yine TurkmmoSF ye .ama 0 eklentiyle yine eklemeyi denedim . ama yine aynı sorunu verdi.

Hangi kısmı yanlış ekledigim hakkında bi fikri olan varsa veya çok fazla boş zamanı olan varsa hem kendi ekledigim satırları hemde osmanlı2dekileri bir dosyaya atıp ona atabilirim? yardımınız için teşekkürler.

Dosya Eklentileri

• 0723_223838.jpg
    0723_223838.jpg
    247,5 KB · Gösterim: 145
  • 0723_223844.jpg
    0723_223844.jpg
    293,8 KB · Gösterim: 148
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri