[Python] Pencereye Odaklanma >

Kaiser

⋞ 〈 ☪ 〉 ⋟
Yönetici
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhabalar, arşivimde bulunuyordu. Forumda da olmayınca paylaşmak istedim. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, düzenlemeye ihtiyacı vardır. Benim filesla ilgili daha önemli işlerim olduğu için buna bir türlü sıra gelmedi maalesef. Alakalı alakasız çoğu pencere/sekme/butonda çalıştığı için kodlarda kendinize göre düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Aksi halde tabiri caizse görüntü kirliliği oluşabilir.

ezgif-2-2953d5d6085b.gif

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

Yok içeriği görmek için beğenin, yok içeriği görmek için şu ranka sahip olmalısınız içeriği paylaşmak nedir acaba? Paylaşım platformumu, site hit aldırma platformumu belli değil.

Bu tip saçma salak uygulamalara yönelmeye devam edilecekse söyleyin sileyim üyeliği..

Yok içeriği görmek için beğenin, yok içeriği görmek için şu ranka sahip olmalısınız içeriği paylaşmak nedir acaba? Paylaşım platformumu, site hit aldırma platformumu belli değil.

Bu tip saçma salak uygulamalara yönelmeye devam edilecekse söyleyin sileyim üyeliği..
Çok doğru. Mt üye nedir abi?

Forumun tüm üyelere sunduğu bu vb. özelliklerin kullanılmasını yargılamak hiç kimsenin haddine değil. Burada kimseyi zorla tutacak halimiz yok nihayetinde. Amaç hit kazanmak değil zaten.

Evet burası bilgi paylaşım forumu ve ben paylaştığım bilginin bu şekilde kısıtlanmasını istedim. Bunu burada hiç kimse ne sorgulayabilir, ne de yargılayabilir. Neticede ben de burada bir üyeyim ve forumun özelliklerinden faydalanıyorum. Bundan şikayetçi olan varsa da maalesef yapacak bir şey yok, kendi problemi. İsteyen istediği yerde takılabilir.

Bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

Geri