Rubinum Tarzı Envanter Sistemi

Sistemin sorunlu oldugunu iddea etmedim sadece bunun sebebi nereden kaynaklı olabilir onu sordum kendim baktım çözemedim o yüzden
def RefreshEquipSlotWindow(self):
içerisinde
Python:
        for i in xrange(item.COSTUME_SLOT_COUNT):
            slotNumber = item.COSTUME_SLOT_START + i
            self.wndCostume.SetItemSlot(slotNumber, getItemVNum(slotNumber), 0)
bul altına ekle
Python:
            if app.ENABLE_WEAPON_COSTUME_SYSTEM:
                self.wndCostume.SetItemSlot(item.COSTUME_SLOT_WEAPON, getItemVNum(item.COSTUME_SLOT_WEAPON), 0)

def RefreshEquipSlotWindow(self):
içerisinde
Python:
        for i in xrange(item.COSTUME_SLOT_COUNT):
            slotNumber = item.COSTUME_SLOT_START + i
            self.wndCostume.SetItemSlot(slotNumber, getItemVNum(slotNumber), 0)
bul altına ekle
Python:
            if app.ENABLE_WEAPON_COSTUME_SYSTEM:
                self.wndCostume.SetItemSlot(item.COSTUME_SLOT_WEAPON, getItemVNum(item.COSTUME_SLOT_WEAPON), 0)
Sizden 2 dk önce bunu yaptım düzelmişti yinede teşekkürler racheda teşekkürler bunların konuda belirtilmesi gerekiyor bence

sa herşeyi yaptım ama
networkModule.SetSelectCharacterPhase - <type 'exceptions.IndentationError'>:unindent does not match any outer indentation level (uiInventory.py, line 823)
hata alıyorum
823 de
wndCostume = self.GetChild("CostumeSlot")
bu var nasıl çözebilirim

sa herşeyi yaptım ama
networkModule.SetSelectCharacterPhase - <type 'exceptions.IndentationError'>:unindent does not match any outer indentation level (uiInventory.py, line 823)
hata alıyorum
823 de
bu var nasıl çözebilirim
Tab hatası yapmışsın. Tab düzenine dikkat edersen çözülür

Tab hatası yapmışsın. Tab düzenine dikkat edersen çözülür
merhaba tab hatası yok baktım ama bi uiinventory atsam bakma sansın varmıdır acaba
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

1021 17:04:21069 ::
uiInventory.py(line:318) __LoadWindow
ui.py(line:3543) GetChild

InventoryWindow.LoadWindow.BindObject - <type 'exceptions.KeyError'>:'CostumeSlot'

1021 17:04:21069 :: ============================================================================================================
1021 17:04:21069 :: Abort!!!!
bu hatayı veriyor

Son düzenleme:
merhaba tab hatası yok baktım ama bi uiinventory atsam bakma sansın varmıdır acaba
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

1021 17:04:21069 ::
uiInventory.py(line:318) __LoadWindow
ui.py(line:3543) GetChild

InventoryWindow.LoadWindow.BindObject - <type 'exceptions.KeyError'>:'CostumeSlot'

1021 17:04:21069 :: ============================================================================================================
1021 17:04:21069 :: Abort!!!!
bu hatayı veriyor
locale/ui/ ve uiscript/ içindeki InventoryWindow.py dosyasını kontrol et. CostumeSlot diye bir tanımlama yok gibi duruyor. Eğer ikisinde de varsa ui.py ile alakalı bir eksiğin vardır.

Merhaba bunu ekledim sorunsuz ama kafayı yemek üzereyim :D bana bu sistem ile alakalı yardımcı olabilecek mübarek insan varmıdır acaba :D

uiInventory.py(line:193) __LoadWindow
ui.py(line:3286) GetChild

InventoryWindow.LoadWindow.BindObject - <type 'exceptions.KeyError'>:'Inventory_Tab_01'

Aldığım Sysser Bu Yardım Edebilecek varmı

paylaşım için teşekkürler,
sadece iki envanterin çalışması için kodlarda ki costume kısmını mı eklemek gerekiyor?

Geri