Rubinum Tarzı Envanter Sistemi

s a

0116 12:10:05824 ::
networkModule.py(line:197) SetSelectCharacterPhase
system.py(line:177) __hybrid_import
system.py(line:142) _process_result
introSelect.py(line:28) <module>
interfaceModule.py(line:12) <module>

networkModule.SetSelectCharacterPhase - <type 'exceptions.SyntaxError'>:invalid syntax (uiInventory.py, line 80)

0116 12:10:05824 :: ============================================================================================================
0116 12:10:05824 :: Abort!!!!

bu hatayı almaktayım

s a

0116 12:10:05824 ::
networkModule.py(line:197) SetSelectCharacterPhase
introSelect.py(line:28) <module>
interfaceModule.py(line:12) <module>

networkModule.SetSelectCharacterPhase - <type 'exceptions.SyntaxError'>:invalid syntax (uiInventory.py, line 80)

0116 12:10:05824 :: ============================================================================================================
0116 12:10:05824 :: Abort!!!!

bu hatayı almaktayım
soru cevap bölümüne hata aldığınız yeride iliştirerek konu açarsanız yardımcı olayım

güzel yorumun için teşekkürler akşam yapacam tekrar olmaz ise konu açarım kral kimseyin başını şişirmek istemem :)
ben konu açmanızı konunun altı kirlenmesin diye istemiştim baş şişirmek olarak algılandıysa onu düzelteyim öncelikle. bir de şimdi bu konu başlığını görünce herkes girmiyor ama soru cevap konularına forumdaki çoğu kişi giriyor o yüzden o bölüme açarsanız ben olsamda olmasam da daha hızlı çözüm bulabilirsiniz.

ben konu açmanızı konunun altı kirlenmesin diye istemiştim baş şişirmek olarak algılandıysa onu düzelteyim öncelikle. bir de şimdi bu konu başlığını görünce herkes girmiyor ama soru cevap konularına forumdaki çoğu kişi giriyor o yüzden o bölüme açarsanız ben olsamda olmasam da daha hızlı çözüm bulabilirsiniz.
tabi tabi akşam açacağım kral işyeridne olduğumdan şuan açsamda birşeye yaramaz akşam bu konu için açacağım bir konu

Kemer ve
Python:
item.

Şeklinde çalışan itemler for döngüsüne dahil olmadıkları için gözükmezler.

Şu şekilde düzenlerseniz kemer tılsım ve item. ile çalışanlar da görünücektir.

Python:
#Ara
def RefreshEquipSlotWindow(self):

#İçinde bul
setItemVNum(slotNumber, getItemVNum(slotNumber), itemCount)

#Altına ekle
            self.wndEquip.SetItemSlot(item.EQUIPMENT_BELT, getItemVNum(item.EQUIPMENT_BELT), 0)
            self.wndEquip.SetItemSlot(item.EQUIPMENT_TALISMAN, getItemVNum(item.EQUIPMENT_TALISMAN), 0)
            self.wndEquip.SetItemSlot(item.EQUIPMENT_GLOVE, getItemVNum(item.EQUIPMENT_GLOVE), 0)
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bazı slotları çalıştırmayı başardım, bazılarını ise her şekilde denedim ama başarılı olamadım.

@Reached 'in verdiği fikir sayesinde konuya güncelleme verilmiştir.

Merhaba sistemi ekledim kostüm, kemer sorunsuz takılıyor. Fakat iç itemler zırh silah takıldığı zaman gözükmüyor sebebi nedir syserr yok

Merhaba sistemi ekledim kostüm, kemer sorunsuz takılıyor. Fakat iç itemler zırh silah takıldığı zaman gözükmüyor sebebi nedir syserr yok
soru cevap bölümüne konu açarsan yardımcı olayım. resimde ekle konuna uiinventory.py de dahil et

Geri