Metin2 - Yıllarca Kandırılmışız [ Çok Gereksiz Bilgi ]

Kaiser

⋞ 〈 ☪ 〉 ⋟
Yönetici
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
İlk fark ettiğimde şaşırmıştım ama bu aşırı gereksiz bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim :D

Yıllardır şeytan kulesi için "kat çıkmak" tabirini kullandık. Oysa bakın nasıl kandırılmışız..
Meğer biz yukarı çıktığımızı sanarken yan odalara geçiyormuşuz.. Bizim gibi oyunculara bu fake atılır mı be.

sssss.jpg

Biraz oluyor fark edeli, paylaşmak şimdi aklıma geldi :D

Hayır kullandığım files'a o ismi vermişler :) Daha önemli sorunlarıyla ilgilendiğim için böyle küçük şeyleri en sona bırakmıştım, öyle kalmış.

Şaşırtıcı bir Bilgi
Teşekkürler
Bende hep üst kata çıkıyoruz sanıyordum :D
Kendimi kandırılmış hissediyorum şuan:D

Mesela örümcek zindanı ve sürgün mağarasında kat atlarken de yukarı çıkmıyoruz aslında :D:D
Sadece başka bi haritaya ışınlanıyoruz.

Mesela örümcek zindanı ve sürgün mağarasında kat atlarken de yukarı çıkmıyoruz aslında :D:D
Sadece başka bi haritaya ışınlanıyoruz.

Şimdi daha çok kötü hissetmeye başladım :D
İşte kat diyince üst kat diye zihnimize işliyor.
Yan odaya veya bir sonraki haritaya işinlanıyorsunuz. Diye belirtilse keşke ama bu olay beni derinden etkiledi
Kendi filesimi geliştirmeye başladığım da bu olaya bi el atıcam :D

Çocukluk zamanlarımızda hayal gücümüz çok fazla çalışıyordu sanırsam. :D Mesela demircinin itemi yakmaması için taktikler vardı. Oysa o taktiklerin bi işe yaradığı yok. Şansa bağlı olarak geçiyordu :D:D

Aynen taktiklerden birisi oydu :D
Birde şey vardı. Üst üste itemi yükseltirken hayır tuşuna bastıktan sonra evete basmak :p

Geri