Kendi konularımızı düzenleme.

AhmetTeyfik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör
Merhabalar. Forumda içerik paylaştıktan sonra bazı yerlerde hatalar yaptığımı görüyorum ve ya daha sonradan konu ile ilgili bazı şeyleri eksik eklediğimi görüyorum. Neden kendi konularımızı düzenleyemiyoruz? Bunun bir limiti de olsa olur. Örneğin bir konuyu ayda bir kere düzenlemek gibi. Belki de bu özellik vardır ama ben göremedim.

Çözüm
Düzenleme limitini eklememizin bir çok sebebi var. Bu sebeplerden bir tanesi bu konu içerisindeki konuştuklarınız olmak ile beraber karşılıklı konuşmalar sırasında daha sonra olayları çarpıtmak isteyen kişilerde düzenleyebilir.

Yakın geçmişte sitemizin geleceği için planladığımız bazı özellikler mevcut. Bu özelliklerden bir tanesi de düzenleme limiti dolduktan sonra düzenleme yapılacak ancak değişiklikler moderasyon onayına tabii olacak. Bu sorunu da bu şekilde çözmeyi düşünüyoruz.

Şu an için kaldırmak istediğiniz veya düzenlemek istediğiniz içerikleri bize raporlayın.

Link veya görsel kaldırma sorununa gelirsek. Zaten belirli boyuttaki dosyaları ve resimleri sitemize yüklemeyi zorunlu hale getirdik. Bu hem kullanıcı deneyimini daha...
Aslında linkleri kırabiliyorlar yani kaldırmak isterlerse kaldırabiliyorlar. Şimdi gördüm 129.600 dakika düzenleme sınırı varmış zaten. Aslında ben konumu düzenlemeyi çok isterdim de düşününce kötüye kullanım olabilir.

Aslında linkleri kırabiliyorlar yani kaldırmak isterlerse kaldırabiliyorlar. Şimdi gördüm 129.600 dakika düzenleme sınırı varmış zaten. Aslında ben konumu düzenlemeyi çok isterdim de düşününce kötüye kullanım olabilir.
haklısın kaldırmak isteyen bir şekilde kaldırıyor zaten gelebilir. Şöyle bir şey eklenebilir aslında konuyu düzenlemek için konuda bir seçenek olsa ona tıkladığımızda yetkiliye bildirim gitse konuyu değiştirmek istiyor diye kontrol edip konuyu değiştirmemize izin verebilir.

link kaldırma işlemi çok eskide kaldı. forum yöneticileri isterse tıpkı diğer forumlardaki gibi kendi sunucularına dosyaları yedekleme işlemleri yapabilirler.

Düzenleme limitini eklememizin bir çok sebebi var. Bu sebeplerden bir tanesi bu konu içerisindeki konuştuklarınız olmak ile beraber karşılıklı konuşmalar sırasında daha sonra olayları çarpıtmak isteyen kişilerde düzenleyebilir.

Yakın geçmişte sitemizin geleceği için planladığımız bazı özellikler mevcut. Bu özelliklerden bir tanesi de düzenleme limiti dolduktan sonra düzenleme yapılacak ancak değişiklikler moderasyon onayına tabii olacak. Bu sorunu da bu şekilde çözmeyi düşünüyoruz.

Şu an için kaldırmak istediğiniz veya düzenlemek istediğiniz içerikleri bize raporlayın.

Link veya görsel kaldırma sorununa gelirsek. Zaten belirli boyuttaki dosyaları ve resimleri sitemize yüklemeyi zorunlu hale getirdik. Bu hem kullanıcı deneyimini daha iyi hale getirmek hem de uzun vadede içerikleriklerinizde yer alan materyallerin eksilmesinin önüne geçmek içindir. Harici sitelere olan bağlılığımızı da azaltmaktır.

Çözüm
Geri