Yardım K envanter sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

sixsa

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, k envanter sorunu yardımcı olabilecek var mı ? Kılıç zırh vb itemler envantere sorunsuz geliyor ve yerleri değiştirebiliyorum. Ama Fotoğraflarda göründüğü gibi arttırma, efsun değiştirme ve sandıklar k envanterine gelmek yerine direk olarak envantere geliyor ve 1. slottan başka yere koyamıyoruz. Mesela envanterde 1.slotta arttırma kağıdı var ve /i 71084 envantere efsun değiştirme getirdiğimiz zaman 1. slottaki kayboluyor diğer item üzerine biniyor. Neyden kaynaklı olabilir sorun ?
1.png

Dosya Eklentileri

• Ekran görüntüsü 2024-03-18 144858.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-18 144858.png
    827,8 KB · Gösterim: 16
Sanırım benimde anladığım kadarıyla osmanlı 2 yi söküyosun. Bu k envanteri daha önce ben denedim bi çok yerini düzelttim sökerken kodlarda şöyle birşey var normal envanter kopyalanmış kodlara ve diğer paylaşılan k envanterlerini karşılaştırırsan anlarsın bende en son düzelttiğimde itemleri normal envanterdekilerle aynı görüyodu slotlara doğru yerleşiyodu ama mesela item ayır felan geliyo ya normal envanterdeki aynı slotlu item felan algılıyodu çözememiştim. Bendeki dosyalar duruyo yarın atarım karşılaştırırsın belki eksik yerlerin vardır. Ha bu arada bu txtden çekiyo itemleri onuda sunucuda locale/share kısmında bulursun zaten isimleri okursan anlarsın hangi dosyalar olduğunu hepsi ayrılmış durumda orayı bi kontrol et

Geri