Gameforge Metin2'nin Yeni Serverine Rubinum İsmini Verdi!

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Metin2 camiası son zamanlarda Gameforge'nin uygulamaları ile çalkalanmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz günlerde Rubinum pvp serverinin kapatıldığını ve Metin2 Türkiye ekibinden bir gmnin item satışı yapıldığı haberi baya bi ses getirmişti.
Metin2 Türkiye'de Oyun İçi Yardım ve İtem Satışından Dolayı [SGA]Ural Yönetimden Atıldı

Şimdi ise biraz traji komik sayılacak bi gelişme yaşandı. Metin2'nin yeni serverin ismini Rubinum olarak belirlemişler.
Metin2 yeni sunucu.jpg

Kaynak:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bu gelişmenin ardından bende dahil bir çok oyuncunun aklında sorular belirdi.

Siz bu gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz?
Gameforge firması kapatılan bir pvp server ismini neden yeni serverinde isim olarak kullanır?
Bu gelişmeler Metin2'nin oyuncu sayısını arttır mı?

Nedesem boş akıl yok mantık yok :D gereksiz tamamen bunlar yönetimden birşey anlıyorsa bende neyim.
Neymiş neymiş neymiş :D rubinum yeni sunucu adı olarak kullanılcakmışmış yesinler sizin rubinumunuzu rahat bırakın şu pvp serverları
zaten yeni gelen güncellemeler ile oyunun içine ettiniz yalan mı abi adam 50 levelken 120 levellikleri keser oldu oyunun içine anlıycağınız edildi oyunun gram bir değeri kalmadı . Tek söyleyebileceğim metin2 nin acı dolu serüvenlerinin artık bir son bulmasıdır çünkü bari yapamıyorsunuz bırakın ozaman :D

Açılış tarihi belirli mi yoksa geliştirme aşamasında mı?
Ya hayat ne zor ya aha siz de biliyorsunuz 9 ayda aksiliklerden de kaynaklandı biraz serveri hazır ettim reklam alanı soruyorum 2 ay dolu iyi neyse aralara filan telafi edelim diyoruz gel gelelim para yok destekçi yok krediye başvurdum vermediler öğrenciyiz ya hani yolumuzu açan yok.İyi neyse sağolsun yanında çalıştığım patronum benim için kredi çekiyor pazar günü reklam vereceğim bakalım e o da önümüze bir taş daha çıkmazsa ne diyelim hayırlısı.

Metin2 TR yöneticilerinin yaşlarını 13 veya 14 olduğunu düşünmeye başladım. Kendilerince ilgi çekmeye çabalamışlar. :)

Geri