Forumdan Ayrılıyorum ve Forum Üzerindeki Faaliyetlerimi Sonlandırıyorum.

SemihSEL

Semi Yazılım
Cezalı
Ticaret Puanı
0
-metin2 geliştirmeye yeni başladım bu işi ögrenmek istiyorum ama ögretecek kimse yok diyenler..
-ben bu işi ögrenmek istiyorum diyenler
-bu işe çok hevesliyimde beceremiyorum diyenler
-bir anlatan olsa ben devamını getiricem diyenler
haftanın belirli günleri herkesin musait oldugu bir saat dilimi arasında konferans yapılarak ders anlatıcam ücretsiz olarak öğrenememiş veya kendini geliştirmek isteyen eksiğinin oldugunu düşünen varsa veya yeni başlayan varsa aramıza katılabilir.. yorum bıraksın ben yazarım ona...
sıfırtan hiçbir bilgiye sahip olmadan başlıyacagız.. sıfırdan files kurma ve ardından sırasıyla derslere devam edicez.. suan ki ögrenci sayımız 12 kişi konteynajım 30 kişi katılmak isteyen yazsın... Kişisel projeleriniz için ise sadece ögrenci olarak katılanlara bilgisayarına baglanıp destek veriyorum anlatarak musaitliğimde..
katılmak isteyenler yorum bıraksınn .. basvuru için son tarih 11 ağustos

ben ve diğer forumlardan birkaç kişi olcak eğitmen olarak herkes kendi alanını anlatıcak sırayla sıfırdan ileri dogru gidicez.
eğitmen olmak içinde basvuruda bulunabilirsiniz..

Son düzenleme:
Çorbada bizim de tuzumuz olsun, 1 gün gelip yardımcı olabilirim :D

Çorbada bizim de tuzumuz olsun, 1 gün gelip yardımcı olabilirim :D
olabilir konferans grubuna dahil edebilirim 1 gün.. eğitim vermezsinde yaşadıgın tecrubelerden bu süreçteki hayat hikayeni anlatırsın tecrubelerini filan yararlı olur.

eğitmenler kim, bende gelip bişeyler öğretebilirm yenilere

senide aynı şekilde dahil edebilirim. 1 gün gelir tecrubelerini anlatır gidersin. konu anlatma degilde süreçte ne zorluklar yaşadıgını filan işte :)

belki açığım vardır diye katılalım bizde

Geri