Yenilenen web arayüzümüz

IFS

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Premium Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar,

Yenilenen oyunumuzla birlikte web arayüzümüzde de değişiklikler yaptık. İnceleyip görüşlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim :)

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Header Bar için ya menü ortalanmalı ya da (ki bence böyle olmalı) sağ taraftaki profile svg ve flag daha sağ tarafa alınmalı, tabii aynı zamanda menü de ortalanmalı. Aynı şekilde responsive tasarımda gene profil svgsi tam sağ tarafta değil, aynı zamanda gene responsive için menü açık iken etkileşimde olduğum bir buton vs. yoksa yani boş bir yere tıklıyorsam o menünün kapanmasını beklerim bir kullanıcı olarak. Accessibility'e biraz daha özen gösterilirse aslında ileride büyük bir topluluğa erişim şansı daha yüksek olur gibi düşünüyorum

Header Bar için ya menü ortalanmalı ya da (ki bence böyle olmalı) sağ taraftaki profile svg ve flag daha sağ tarafa alınmalı, tabii aynı zamanda menü de ortalanmalı. Aynı şekilde responsive tasarımda gene profil svgsi tam sağ tarafta değil, aynı zamanda gene responsive için menü açık iken etkileşimde olduğum bir buton vs. yoksa yani boş bir yere tıklıyorsam o menünün kapanmasını beklerim bir kullanıcı olarak. Accessibility'e biraz daha özen gösterilirse aslında ileride büyük bir topluluğa erişim şansı daha yüksek olur gibi düşünüyorum
İlgili ekibe mesajınızı olduğu gibi ilettim ayrıntılı feedback için teşekkür ediyorum.
Erişim verebilir misin girip bakmak isteriz :D
Sınırlı erişim kayıtları temmuz ayından itibaren devam ediyordu. Geçtiğimiz haftalarda durdurduk. 2024 ocak ikinci yarısı gibi lansman tarihi planlanıyor.
katılabilir ve sürece destek olabilirsiniz. Kim bilir belki her an bir limited-access erişimi daha duyurulabilir. Belli olmaz :)

Erişim verebilir misin girip bakmak isteriz :D
Metin2 e benzer bir oyun çoğu alan değişmiş tabi
İlgili ekibe mesajınızı olduğu gibi ilettim ayrıntılı feedback için teşekkür ediyorum.

Sınırlı erişim kayıtları temmuz ayından itibaren devam ediyordu. Geçtiğimiz haftalarda durdurduk. 2024 ocak ikinci yarısı gibi lansman tarihi planlanıyor.
katılabilir ve sürece destek olabilirsiniz. Kim bilir belki her an bir limited-access erişimi daha duyurulabilir. Belli olmaz :)
Oyun bazı alanları metin2 anımsatıyor

Web sitemiz yenilenmeye devam ederken yenilenen özellikleriyle aşağıda ki gibidir; (Geri bildirimler göz önüne alındı)
  • Oyun sunucuzun bölgesini (EU-WEST, EU-EAST, NA, TR) olarak seçebileceksiniz.
  • Web sitesinde bölge seçimine bakılmaksızın istenilen dil uygulanabilir.
  • "outside click event" bir çok kısma eklendi.
  • "Cookies usage" dahil edildi.
  • Footer yenilendi.
  • Header yenilendi.
  • Mobil görünüm dahil edildi.
  • Booklet yenilendi, Mounts bölümü dahil edildi.
  • Seçilen dil artık sayfayı yenilemeden uygulanıyor.

Web sitemiz fazlasıyla güncellendi. Geri bildirimlerinizi vermeyi esirgemezseniz gerçekten çok seviniriz. :giggle:

web site analiz için erken beklenilen ile gelinen nokta düşük daha iddali nasıl yapılabilir bunu analiz etmek lazım

bu tarz iddali ve canlı olmasını isterdim

Dosya Eklentileri

• resim_2024-02-04_051554382.png
    resim_2024-02-04_051554382.png
    906,8 KB · Gösterim: 32
Geri