Black Desert Online Server Oluşturma

aiuthusa

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese selamlar.

Bildiğiniz gibi Black Desert Online MMORPG dosyaları sızdırıldı ve bir çok ''private server'' adı altında kopyaları yapıldı. Bunların bazıları güzel zevkli zamanlar tattırdı bazıları ise tecrübesiz ve yeterli donanımı olmayan girişimciler tarafından kapandı. Şahsi olarak 20.000 saati oyunda devirmiş birisi olarak uzunca güzel vakitler geçirmiş ancak sonraları oyundan sıkıldığımı sanmış olsam da bunun aslında böyle olmadığını ve beceriksiz Türk GM'lerin(PA'nın suçu da var tabi) oyuncuları soğutması , yersiz ve gereksiz politikaları sebebiyle oyuncuların bir çoğunu oyunun bırakmasına sebep olması neticesinde oyunun adeta MENA için çöktüğüne ve bittiğine şahit oluyorum. Sözün özeti açılan Private Serverlara tek tek girip uzun saatler deneyip bir çoğunu yetersiz bulmam karşılığında kendim bir süredir server açma planlarını yapmakta ve fikirlerimi döküman haline getirip şimdiden neler yapabilirim diye bir yol haritası çizmeye başlamış durumdayım. Oyunun Corsair sürümüne kadar olan dosyaların webde hali hazırda sızdırılmış versiyonları mevcut ancak Reboot Güncellemesi geldikten sonra PvP bakımından daha da zenginlik kazanmış oldu. Drakania ve Reboot Güncellemesinin olduğu server dosyalarına ulaşmak için bir süredir çaba veriyorum ancak bu çabam bir süredir yersiz kalıyor. Türk forumlardan başlayarak şansımı denemeye karar verdim. Bu konuda desteğinizi talep ederek ; düzgün , nitelikli ve insanlara keyif verecek bir proje yapmak için konuya hakim ve server dosyalarına nereden ulaşacağımı bilen kişilerin bu Konu'ya entry girmesini bekliyor olacağım.

Teşekkürler.

Knk bence şuan bdo server açma neden diye soracak olursan birçok yenilik geldi oyuna şuan indireceğin Server Files çok geride dolayısıyla oyunu güncellemen çok uğraştıracak.Sana tavsiyem Woosa güncellemesini beklemen

Baktığın private serverlerin çoğu kaynak dosyasına sahip değil, bildiğim kadarıyla bir gamez sahip onu da Kolka güncellemiyor, adam uğraşmak istemiyor yani.

Ancak istersen corsair sürümünü dosyaları tanımak amacıyla indirip kurabilirsin ama Corsair dosyalarıyla ya da Drakania dosyası buldun diyelim onunla server açmak istersen çok oyuncu geleceğini sanmıyorum, şuan zaten birkaç sunucu Drakania dosyalarına sahip,oyunu oynayanlarda zaten oyunda herşeyi yapmış,bitirmiş adamlar yenilik bekliyor.Eğer Woosa dosyalarını bulursan sunucun dolar taşar ama sanmıyorum kimse paylaşmaz kolay kolay.

Son düzenleme:
Geri