Yardım İsteyen Server Files Sahibi Var mı ?

Hyuna Akali

Full Stack Developer
Grafiker
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Öncelikle Merhaba;
Biliyorsunuz ben bir files editliyorum ve sürekli olarak güncelleyerek foruma detaylı şekilde açıklayarak upload ediyorum.Ama şöyle bir sıkıntı var ben ilk başta metin2 geliştiriciliğine farklı bir forumda tanıştığım kişiye serverinde yardım ederken sürekli araştırarak başlamıştım,her şeyi araştırıp servere uyguluyorduk.Tam serveri açtık , bu sefer çalışma arkadaşımın üniversitesinden dolayı serveri kapattık,bende local makineye server kurup onu editliyordum fakat baktım bu böyle olmuyor tek başına sıkılıyorum bende bari böyle bir konu açayım dedim belki benim gibi tek çalışmaktan sıkılan birisi varsa en azında ona yardım eder,sohbet muhabbet takılırız dedim.Sohbet, muhabbet ortamı olan saygılı kişiler 16-20 yaş aralığı olursa daha iyi olur.2 yaş alt ve 2 yaş üst olarak sınır koymak istemem ama ideal ortam olabilir diye yazayım dedim.

İyi Forumlar...

/* Konu Yeri Yanlış Olabilir Şimdiden Özür Dilerim */

Konu yeri doğru. :)
Hazır böyle bi konuya değindiniz bende duygu ve düşüncelerimi paylaşiyim.
Bende bu server işleri sayesinde çok değerli kişiler ile tanıştım.
Bunlar; @StarkTR @Jexsus

Başta ortak bi amaç için beraber olduk. Sonradan birbirimiz ile öyle samimilik oluştu ki artık her konuda sohbetler ediyoruz.

Ortak bi amaç uğruna bi proje işine giriştiğiniz zaman proje başarılı veya başarısız olabilir ama önemli olan bu amaç uğruna kazandığın dostlardır, ekip arkadaşlarındır.

hocam herşeye 0 dan başlayacağım ben de bilgim kısıtlı hem öğrenmye hem editlemeye yavas yavas baslayacağım

Geri