Çözüldü Ünvan Sistemi Eklerken Log Hatası?

Çözüldü 
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

yahooo07

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Adsız.png

Merhaba Dostlar Vegas'ın Ünvan Sistemini ekledim client src build ederken sorunsuz build ettim sorun çıakrmadı fakat python düzenledikten sonra log hatası veriyor bunun kaynağı ne olabilir ?

Çözüm
Konuya Tam 2 saat sonra dönüş yapıyorum :D çünkü 2 saat boyunca uğraştık :D
Sistemin python kısmını, client kısmını komple baştan yaptık ve yine aynı hatayı aldık.
Localeinfo.py dosyasının orjinalini atınca hatayı vermiyordu ama düzenlediğimizi atınca hata veriyordu.
Binbirkere yol denedik :D
Hatanın çözümünü aktarıyorum arkadaşlar çoook geç fark ettik :D :D işte çözümü :
Screenshot_1.png
Notepad++ sorunsalları :D
Clienti tekrar açtığında otomatik olarak syserri boşaltır. Logu verdiği anda Log uyarısını kapatmadan syserri tekrar kontrol et bakalım vermiş mi?

Clienti tekrar açtığında otomatik olarak syserri boşaltır. Logu verdiği anda Log uyarısını kapatmadan syserri tekrar kontrol et bakalım vermiş mi?
o şekilde kontrol ediyorum zaten veren şu ama hata değil zaten.
sysser:
0204 12:20:03218 :: ============================================================================================================
0204 12:20:03218 :: Abort!!!!

Konuya Tam 2 saat sonra dönüş yapıyorum :D çünkü 2 saat boyunca uğraştık :D
Sistemin python kısmını, client kısmını komple baştan yaptık ve yine aynı hatayı aldık.
Localeinfo.py dosyasının orjinalini atınca hatayı vermiyordu ama düzenlediğimizi atınca hata veriyordu.
Binbirkere yol denedik :D
Hatanın çözümünü aktarıyorum arkadaşlar çoook geç fark ettik :D :D işte çözümü :
Screenshot_1.png
Notepad++ sorunsalları :D

Son düzenleme:
Çözüm
Hangi konu olursa olsun hangi sorun olursa olsun, özellikle pack tarafında düzenleme yaparken nodepad++ ın azizliğine uğramamak için bu gibi şeyleri göz önünde bulundurmak gerekiyor :D Benim de başıma çok gelmişti bu durum :(

Sorun çözüme kavuştuğu için konuyu kilitliyorum, iyi forumlar :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri