TR'ye yeni gelen otomatik av hakkında düşünceleriniz neler?

iMeR

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
screenshot.png

Aynı özellikleri taşıyor fakat biraz değiştirmişler :)
balık koyulabiliyor zehir yerseniz diye ek olarak kanamayı sıfırlamak içinde yanındaki itemin adını bilmiyorum ama bilenleriniz felan vardır
bir özelliğide tam olarak öldüğünüz yerde sizi direk başlatma özelliği :D
hoşuma giden tek yanı guisi sanırım diyebilirim
:rockband:

Bu tarz şeylerin oyun için iyi olacağını düşünmüyorum. Neredeyse hile kullanmak ile eş değer

yapsalar bile bu kadar çirkin yapacaklarını sanmam :) yeni gelen sistemler genelde güzel görünüyor.

Otomatik Av sistemini genel olarak hiç beğenmiyorum açıkcası. Metin2'nin tabiatına ters diye düşünüyorum. Metin2 ister TR olsun ister PVP olsun, zor bela kasarak tadını çıkara çıkara oynanmalı bence :) Tabi günümüzde bu zevke sahip eski nesil oyuncu sayısı bayağı az.
Çoğu oyuncu işin zevksiz ve kolay tarafını tercih ediyor maalesef.

Arz - talep meselesi, artık oyuncular çok fazla zaman yiyen oyunları tercih etmek yerine daha kısa sürede yükselebilecekleri oyunları tercih ediyorlar. Sonuçta koskoca Metin2'nin yapımcıları her şeyi enine boyuna düşünmüştür

Arz - talep meselesi, artık oyuncular çok fazla zaman yiyen oyunları tercih etmek yerine daha kısa sürede yükselebilecekleri oyunları tercih ediyorlar. Sonuçta koskoca Metin2'nin yapımcıları her şeyi enine boyuna düşünmüştür
İnşallah düşünüyorlardır :) Aslında şöyle de bir çelişki çıkıyor ortaya, geçmişte çekme-oto saldırı hilesinden banlanan çarların bu sistemle beraber geri açılması gerekiyor bence. Bu sebeple banlanan oyuncuların şu an ki mağduriyeti çok tuhaf bir hal aldı :D

İşte oyuncu mantığı ile düşününce oyunculara hak veriyoruz şirket mantığı ile düşününce şirkete hak veriyoruz.
Sonuçta şirketler bu oyunu oynamak için geçici süreliğine kullanma hakkı tanıyor ve kullanım süresi boyunca da söylediği şartlara uymak zorundayız.

Sonuçta bir oyuna gelecek her yeni güncelleme daha önce oynayan oyuncuların haklarında hep bir kayıp meydana getirir. Yine de oyunu oynayıp oynamamak oyuncunun elinde olan bir durum. Hile kullanımı benim gözümde emeğiyle oyununu oynayan insanların hakkına girmek oluyor ve affedilecek bir yanı yok maalesef.

M2bobu satın alsın kendiler satsın olsun bitsin :)

Bu tarz şeylerin oyun için iyi olacağını düşünmüyorum. Neredeyse hile kullanmak ile eş değer
MMORPG oyunlarda neredeyse hepsinde artık otomatik av sistemleri bulunmakta. Oyuna bir zarar verdiğini hiçbir oyunda görmedim, tam tersine hilelere çözüm olanlar oldu. Sizlere biraz saçma gelebiliyor ama oyuna çok vakit ayıramayan insanlarımız var geri kalmak kimse istemez bu yüzden illegale yönelmek yerine bunlar daha mantıklı.

ne yaparlarsa yapsınlar yine çöp. Aynı oynanış mekaniğine sahip grafikleri güzel olarak yeniden piyasaya sunulsa ortalıkta mmorpg bırakmazlar

Geri