Öneri TR Tipi Files Arayışı, Fikirler Ve Öneriler

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

McDynamic

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Files arayışı içerisindeyim sıfırdan oluşturmak aşırı bir zaman gerektirdiği için girişmek istemedim. Bunun dışında maxmi,frozen,pma gibi bi çok filesi yüzeysel kontrol ettim. kontrol ettiğim şeyler pack görünüşü değil içerisinde bulunan sistemler ve alt yapının üzerine yapılan değişiklikler birde dosya boyutları oldu. Bu konularda daha tecrübeli arkadaşlardan ricam hertürlü fikir ve önerilerinizi paylaşmanızı isterim. TR tipi olarak Hangi filesi önerirsiniz ? eksileri artıları nelerdir ? yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar :)

Yarına kadar forumda filesleri görebilirsiniz :)
Uploadlar yapılıyor bilginize ;)
Aslında bu tür paylaşımlar için forum olarak kendi yükleme servisimizi yapmamız gerekiyor. Resimlerin boyutları düşük olduğu için artık 3. parti resim servislerini yasakladık. Dosyalarda da en fazla 15mb izni var. Senelerce şu link kırılma olayına çözüm bulunamadı. Bunun üstünde uğraşmak gerek. :)

Aslında bu tür paylaşımlar için forum olarak kendi yükleme servisimizi yapmamız gerekiyor. Resimlerin boyutları düşük olduğu için artık 3. parti resim servislerini yasakladık. Dosyalarda da en fazla 15mb izni var. Senelerce şu link kırılma olayına çözüm bulunamadı. Bunun üstünde uğraşmak gerek. :)
İçiniz rahat olsun sevgili yöneticim :)
Link kırılsa bile ben buradayım :D
Anında kırılan linki yeni link ile değiştiririm ;)
O yüzden dert etme gibi bir lüksünüz olmayacak.​

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Öncelikle ncp80'e Teşekkür ediyorum paylaşım için yararlı olacağını düşünüyorum. Bununla birlikte açmış olduğunuz yardım konularında ki çözümleri'de paylaşırsanız sonuca ulaşmış olacaktır. Whistle katılıyorum çünkü bugün link veren 1 2 ay forumu aktif kullanıp sonra çevrimdışı kalınca linklerin akibeti belli olmuyor bu konuda düşüncem google drive çok sağlam eğer alabilirsem foruma feda ederim :)

Öncelikle ncp80'e Teşekkür ediyorum paylaşım için yararlı olacağını düşünüyorum. Bununla birlikte açmış olduğunuz yardım konularında ki çözümleri'de paylaşırsanız sonuca ulaşmış olacaktır. Whistle katılıyorum çünkü bugün link veren 1 2 ay forumu aktif kullanıp sonra çevrimdışı kalınca linklerin akibeti belli olmuyor bu konuda düşüncem google drive çok sağlam eğer alabilirsem foruma feda ederim :)
Zaten mega, drive, dropbox, yandex.disk, cloud.mail.ru ve mediafire servislerinin dışındaki servisleri kullanmayı daha önce yasaklama kararı almıştık fakat kullanıcıların foruma yavaş yavaş adapte olabilmesi için yürürlüğe koymadık. Sadece sözlü olarak öneriyoruz. İlerleyen süreçte buda bir zorunluluk olacaktır.

Hayırlısı o zaman güzel olur :)
Bulut servislerinden kolay kolay silinmiyor çünkü. Başka birisi de kendi hesabına kolaylıkla aktarabiliyor. Tabi Mega 50gb + 1tb aktarım limiti veriyor. Eğer 1tb trafiği aşınca hesapta gidiyor haliyle. :) Fakat diğer servislere nazaran iyidir.

Dosyalar | MMO Tutkunları
bak mesela zamanında program paylaşmak için cloud.mail.ru'ya yüklerdim. Seneler geçmesine rağmen dosya halen duruyor. :D

Aynen cloud mail iyide genede belli olmaz şirketi google gibi bir şirket olmayınca güven vermiyor nedense diğer cloud sitelerinde veri trafiğini kısıtlıyorlar oda çok saçma :)

Googleden daha fazla alan veriyor. [emoji23] 100 gb

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri