Çözülemedi Takılan saç kostüm penceresinde gözükmüyor

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Thisbe

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
merhaba takılan saçları kostüm penceresinde göremiyorum ve herhangi bir syserr bulunmuyor. daha önce yaşayan olduysa veya bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

düzenleme: bazı arkadaşlar anlamakta güçlük çektiği için fotoğraf ekliyorum fotoğrafta kırmızıyla işaretlediğim yerden kostüm penceresi açılıyor ya hani işte oraya takılan saç gözükmüyor. hala ısrarla saç için böyle bir yer yok diyen arkadaşlarımız var. oraya "saç stili" diye ben yazdım zaten kostüm penceresi normalde o her serverda bulunan, neyini anlamıyorsunuz hala saç penceresi yok diye anlamadım
-Fotoğrafta sorun yok mesela saç gözüküyor orada ve çıkartılabiliyor. Fakat üstteki gyazo linkindekinde saç gözükmüyor
0604_194720.jpg

Son düzenleme:
selamlar, orjinal saç stillerinde yani şu beceri öğretmenlerinde satılan tüm saç stillerinde aynı sorun mevcut. diğer saç kostümlerinin hiçbiri ekli değil maalesef. ek olarak eskiden sorun yoktu. çevrimdışı pazar ve 4'lü envanter ekledim sadece, sonrasında hiç kontrol etmemiştim dün gece kontrol ettiğimde böyle bir sorun gördüm
O halde çemberi daraltmış oluyoruz. Sorun bence büyük ihtimalle python kaynaklı. Eğer elinizde bu iki sistemi eklemeden önceki yedekleriniz varsa, öncelikli olarak uiscript tarafına tekrardan iki sistemi de dikkatlice ekleyin. Eğer olmazsa uiscript tarafını takip eden diğer ilgili py dosyalarını da dikkatlice elden geçirin.

saçı tutup kostüm penceresine sürüklediğimde saç kayboldu ve ilk defa syserr düştü

: alakası yokmuş :(

Syserr.txt:
0604 22:16:28183 :: Cannot find item by 0

O halde çemberi daraltmış oluyoruz. Sorun bence büyük ihtimalle python kaynaklı. Eğer elinizde bu iki sistemi eklemeden önceki yedekleriniz varsa, öncelikli olarak uiscript tarafına tekrardan iki sistemi de dikkatlice ekleyin. Eğer olmazsa uiscript tarafını takip eden diğer ilgili py dosyalarını da dikkatlice elden geçirin.
enable_costume_system diye geçiyor 2 pack dosyasında da her şey aynı. clientte aynı maalesef birebir.

tüm dosyaları kontrol ettim ya her şey aynı tek fark şu, K envanter ve envanter sayısını 4 yapmışım. başka değişen bir şey yok bunlar etkiler mi sizce?
Pek sanmıyorum. Fakat dediğim gibi, src tarafından kaynaklı bir sorun olsa illa ki bir şekilde syserr verirdi diye düşünüyorum.
Ama sorunsuzca takılıp karaktere işliyor, tek sorun oyun içindeki slot görünümünde. Bu yüzden python tarafını dikkatlice kontrol etmek gerek.

Pek sanmıyorum. Fakat dediğim gibi, src tarafından kaynaklı bir sorun olsa illa ki bir şekilde syserr verirdi diye düşünüyorum.
Ama sorunsuzca takılıp karaktere işliyor, tek sorun oyun içindeki slot görünümünde. Bu yüzden python tarafını dikkatlice kontrol etmek gerek.
Sorunsuz olan ve sorunlu olan python dosyalarını size atayım isterseniz müsait olduğunuzda bakabilir misiniz?

Konuya son durum belirtilmemiş ve konu zaman aşımına uğradığı için kapatılmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri