Çözüldü sunucu acılıyor ama Id şifre yanlış diyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

cafer

Üye
Üye
SOURCEMDE İŞLEM YAPMADIM
ZATEN HER İŞLEMDEN SONRA TEST EDİYORUM TESTSİZ BUİLDSİZ BIRAKMAM

GAME VE DB DOSYALARIMI YANLISLIKLA SİLİNCE

TEKRAR BUİLD ALDIM VE DAHA SONRASINDA BU HATAYLA KARŞILAŞTIM

sunucuyu açarken
AsyncSQL: connected to (reconnect 0) bu çıkıyor normalde 0 1 olmalı zannımca burdan yola cıkıp hata cozulebilir tabi nasıl cozcegıme dair bir fikrim yok help me

Veritabanıyla ilgili bi sorun var. Syserr kayıtlarına baktınız mı?

çok detay vermemişsiniz ama genelden alalım öncelikle mysql -u -p yaparak mysql şifrenizle ve id nizle bağlanıp bağlanmadığınızı kontrol edin bağlanabiliyorsanız game içerisinden configlerdeki mysql şifrenizi ve passwordunuzu kontrol edin ip ve portları kontrol edin şimdilik aklıma bunlar geldi

çok detay vermemişsiniz ama genelden alalım öncelikle mysql -u -p yaparak mysql şifrenizle ve id nizle bağlanıp bağlanmadığınızı kontrol edin bağlanabiliyorsanız game içerisinden configlerdeki mysql şifrenizi ve passwordunuzu kontrol edin ip ve portları kontrol edin şimdilik aklıma bunlar geldi
mainline_relased client ve game kullanıyorum. sorun kesin olarak sourcede ama işin saçma kısmı sourceye hiç ayar yapmadıgım şekilde build aldıgımdada aynı sorunla karşılaşıyorum. 3 saattir ugraşıyorum düzeltemedim. başka sourceye geçemem 3 aydır üstünde çalışıyorum bunun çözemedim bu sorunu lütfen help me

Veritabanıyla ilgili bi sorun var. Syserr kayıtlarına baktınız mı?
source default olarak oyun acılıyordu. üstünde calıstıgım sourcemede bi ayar yapmadan boyle bir hatayla karşılaştım. default olarakta aynı hata mevcut

input_login.cpp input_auth.cpp yi sıfırladım sorun çözüldü başına gelen bunu yapsın iyi forumlar

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri