Çözüldü Serverime Yeni İtem Eklemek İstiyorum. Yardım Edebilecek Var Mı?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

zaman4343

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, serverime item eklemek istiyorum fakat bi türlü yapamadım. Teamwier veya başka bir uygulamadan bağlanıp yardım edebilecek birisi var mı acaba

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Anladığım kadarıyla arkadaş hostinglerden hizmet almakta
bu nedenle her ne değişiklik yaparsa yapsın sunucudan gelen pack dosyaları tekrardan pack attırıp yaptığı için işlem uygulanmayacaktır .

Editlenen locale.xx vb yerler işleme alınmayıp tekrar eski pack yüklendiği için olacağını sanmıyorum.

Kardeşim anlamadın sen senin pack editlesen bile sunucudan auto client çekiyor bu nedenle pack dosyaları eskisi gibi oluyor yani bu işlemi sunucudan yapamayacaksın

Bu kadar süre boyunca otopack yüzünden mi sorun yaşamış. :(
Genelde .bin uzantılı oluyor oyunun exe dosyası. Bunu .exe yapıp oyuna girebiliyorsanız otopack kontrolünden kurtulmuş olursunuz. Lakin bazı fileslerde otopack dışında giriş engeli oluyor. Böyle bir engelde varsa firmanızdan filesinizin client dosyasını isteyebilirsiniz.

Hocam bakın burda ram bilgileri aslında 3 gb olan boş olan yermiş zaten benim paketim 8 gb orası ayarlanabilir bir seçenekmiş

Dosya Eklentileri

• IMG-20191219-WA0036.jpeg
    IMG-20191219-WA0036.jpeg
    1,2 MB · Gösterim: 295
O zaman yaptığınız değişiklikleri oto launchere atabilirsiniz.
Oyun dosyalarını otopacka nasıl atılacağını bilmiyorsanız şu konuda Metin2 Oto Pack Yapımı Rehberi 2. adımdan bakabilirsiniz..

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri