Sayın üyeler bakın 7/24 bedava oyun

kalwe19

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Sayın adminler ve arkadaslar microsoft azure bildiginiz gibi 2 aya yakin bedava vds server veriyor.. Aldiginiz sunucu windows server yada freebds olabiliyor .Ben kurdugumda bazı hatalar aliyorum .Oyun girişinde oyundan atma gibi sorunlar ama en kisa surede bu hataları düzeltip sizlere bir video cekip aticam. server nasıl kodlar nasil acilir. Microsoftun verdigi sunucu tamamen kapali kutu gibi olan serverdir bir hafta sonucu calisarak sabahlayarak acik sistem haline getirdim .ip sabitlemesiz direkt oyuna baglana bilceksiniz baştan sona kadar detayli olarak anlatilcaktir .Arkadaslarinizla kendi bilgisayarinizdan degil bedava vds den7/24 oynayacaksiniz

Turkiyede Hiç bir forumda yada youtube da herhangi bir video yada doküman yoktur tamamen kendi çabalarımla yabancı forumlarda sabah aksam dolaşarak düzelttim turkiyede açmaya çalışan olmuş fakat başaramamış serverin kapalı kutu olmasindan dolayi.

Son düzenleme:
Hiç birşey anlamadım de'rsem abartmam sanırım...

Benim WiFi sıkıntılı olduğu için localhost ta çalışamıyorum. Siz böyle birşey yapar video çekerseniz çok güzel olur hocam.

Geri