Yardım Sandık Görünüm sistemi eklerken yaptığım yanlış

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

TonyMontana

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar Ben Sandık içgörü Sistemini İndirdim İçindeki Tüm Adımları ClientSource ve GameSourceyi başarılı bir şekilde derledim. En çok korktuğum sourcelerdi fakat onlarda yanlış yapmadım pack kısmında yaptım hatayı. root ui script ve etc nin içinde bulunan /ymir work/ui nin içine .tga dosylarını attım.kapattığım packları client dosyama attığımda şöyle bi syserr alıyorum bana yardımcı olurmusunuz nerede hata yapmışım.

syserr:
0801 10:20:10942 ::
networkModule.py(line:200) SetSelectCharacterPhase
system.py(line:177) __hybrid_import
system.py(line:142) _process_result
introSelect.py(line:23) <module>
system.py(line:142) _process_result
uiAffectShower.py(line:8) <module>

networkModule.SetSelectCharacterPhase - <type 'exceptions.IndentationError'>:unindent does not match any outer indentation level (uiToolTip.py, line 998)

0801 10:20:10942 :: ============================================================================================================
0801 10:20:10942 :: Abort!!!!

Belirtilen dosya ve satırda TAB hatası var.

hemen kontrol ediyorum eğer başarabilirsem ilk eklediğim sistemim olucak

hocam ben şimdi tüm hataları düzgün bir şekilde hallettim. Yukardaki syserri verdiğinde kullanıcı adı şifremi girdiğimde oyundan atıyordu. Bu hataları cözdüğümden sonra karakter ekranına gelip seçtiğimde loading ekranını tam doldururken client kapandı syserr şu şekilde :
@Mavi Ruh - @Yeniceri
syserr:
0801 16:31:16874 :: UISCRIPT_LOAD_ERROR: [Errno 2] No such file or directory: 'UIScript/chestdropwindow.py' [filename UIScript/chestdropwindow.py]
0801 16:31:16874 ::
uiChestDrop.py(line:35) __LoadWindow
ui.py(line:3253) LoadScriptFile

GemShopWindow.__LoadWindow.LoadObject - <type 'exceptions.KeyError'>:'window'

0801 16:31:16874 :: ============================================================================================================
0801 16:31:16874 :: Abort!!!!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
hemen kontrol ediyorum eğer başarabilirsem ilk eklediğim sistemim olucak

hocam ben şimdi tüm hataları düzgün bir şekilde hallettim. Yukardaki syserri verdiğinde kullanıcı adı şifremi girdiğimde oyundan atıyordu. Bu hataları cözdüğümden sonra karakter ekranına gelip seçtiğimde loading ekranını tam doldururken client kapandı syserr şu şekilde :
@Mavi Ruh - @Yeniceri
syserr:
0801 16:31:16874 :: UISCRIPT_LOAD_ERROR: [Errno 2] No such file or directory: 'UIScript/chestdropwindow.py' [filename UIScript/chestdropwindow.py]
0801 16:31:16874 ::
uiChestDrop.py(line:35) __LoadWindow
ui.py(line:3253) LoadScriptFile

GemShopWindow.__LoadWindow.LoadObject - <type 'exceptions.KeyError'>:'window'

0801 16:31:16874 :: ============================================================================================================
0801 16:31:16874 :: Abort!!!!
Uiscript içinde chestdropwindow.py dosyası yok

hocam onu fark ettim attım şimdide şu hatayı veriyor lütfen kusuruma bakmayın. lütfen affedin hocam başınızı şişirdiysem @Yeniceri - @Mavi Ruh
syserr:
0801 16:45:31797 ::
uiChestDrop.py(line:48) __LoadWindow
ui.py(line:3137) GetChild

GemShopWindow.__LoadWindow.BindObject - <type 'exceptions.KeyError'>:'CurrentPageBack'

0801 16:45:31797 :: ============================================================================================================
0801 16:45:31797 :: Abort!!!!

ui.py de eksiğin var, işlemleri gözden geçirmeni tavsiye ederim

ui.py de eksiğin var, işlemleri gözden geçirmeni tavsiye ederim
ui.py dosyasında hiç değişiklik yapmamıştım :( ya tamda başarıyorum sanmıştım detaylı yardım edebilme şansınız varmı lütfen

hocam ui.py dosyasını ve 3137 satırını kontrol ettiğimde : return self.ElementDictionary[name] --- Satırında hata var ve Ben bu kod satırını araştırdığımda daha önceden sizin cevap verdiğiniz bir konuya ulaştım sizce sorunumun sebebi bu olabilirmi ? @Yeniceri
hata.png

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
ui.py dosyasında hiç değişiklik yapmamıştım :( ya tamda başarıyorum sanmıştım detaylı yardım edebilme şansınız varmı lütfen

hocam ui.py dosyasını ve 3137 satırını kontrol ettiğimde : return self.ElementDictionary[name] --- Satırında hata var ve Ben bu kod satırını araştırdığımda daha önceden sizin cevap verdiğiniz bir konuya ulaştım sizce sorunumun sebebi bu olabilirmi ? @Yeniceri10533 eklentisini görüntüle
Çünkü ui.py ile alakalı değil problemin kaynağı baştaki yazan uiChestDrop.py dosyasıyla ilişkili

-:
0801 16:45:31797 ::
uiChestDrop.py(line:48) __LoadWindow

48. satırda bu adda bir bileşen tanımlı olmadığı için ekrana bu hatayı bastırmış dosyayı paste2 atarsan yardımcı olabilirim

Geri