Yardım Saç stilleri takılınca bug meydana geliyor

Yardım 
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Resimleri foruma yükleseydiniz iyiydi. Sürekli olarak linke tıklayıp açılmasını beklemek yorucu. Syserr.txt dosyasında eksik modeller yazar

Resimleri foruma yükleseydiniz iyiydi. Sürekli olarak linke tıklayıp açılmasını beklemek yorucu. Syserr.txt dosyasında eksik modeller yazar
Foruma yüklediğimde sunucu bu kadar büyük boyutu yükleyemez gibi bir hata çıkıyor

Hair number 44 is not exist.

Hair number 44 is not exist. diye birşey var sysser dosyasında

Oyunu kapatıp sh clear.sh komutuyla temizlik yaptıktan sonra tekrar oyunu açıp saç stillerinin bir tanesini deneyip gelen syserrı buraya kopyalar mısınız? Böylece daha kolay yardım bulacaksınız. Hatanın tam olarak nereden kaynaklandığını bilmeden farklı farklı çözümlerle halledilir fakat vakit alır. Direk hatanın kaynağını belirtmeniz daha mantıklı Whistle'nin dediği gibi. Ayrıca foruma hoş geldiniz. :)

Oyunu kapatıp sh clear.sh komutuyla temizlik yaptıktan sonra tekrar oyunu açıp saç stillerinin bir tanesini deneyip gelen syserrı buraya kopyalar mısınız? Böylece daha kolay yardım bulacaksınız. Hatanın tam olarak nereden kaynaklandığını bilmeden farklı farklı çözümlerle halledilir fakat vakit alır. Direk hatanın kaynağını belirtmeniz daha mantıklı Whistle'nin dediği gibi. Ayrıca foruma hoş geldiniz. :)
1119 15:21:40173 :: Hair number 33 is not exist.
1119 15:21:41790 :: Hair number 33 is not exist.
başka birşey yok

gr2 dosyaları mevcut mu kontrol ettiniz mi?
Eğer filesinizde daha önce bu saç modellerini mevcut değildi ve siz koyduysanız item listten gr2'nin yolunu yanlış yazmış olabilirsiniz.

Geri