poyrazhosting şikayet

martysama

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Sistem format atmıyordu putty ip erişim sağlamıyordu. Çözüm için Ticket attığımda sorunu çözemeyip başka ip vererek 15 gün ek süre verdiler. 15 günde vermiyorlardı şikayet edeceğim sizi deyince verdiler. Yani her sorun çıktığında ip mi değişecek otomasyon yok mu? sunucuyu 30 gün kullandım sorna başka bir ipe geçiş sağlanıyor.Ya özel dosyalarım olsaydı nolcaktı. Bu şikayetin açılma amacı buradan sunucu alırsanız sunucuda bir aksaklık meydana gelirse başka ip vererek çözerler. Bunu öğrenmeniz

Screenshot_27.png

Screenshot_28.png

Son düzenleme:
Ben 1 yıl önce local'de çalışmak yerine poyrazhostingden bir sunucu kiralayıp denemelerimi orda yapıyordum. Ben kullanırken hiçbir sıkıntı yoktu. Fakat hem son zamanlarda 3-4 şikayet duydum hem de yaklaşık 2 gün önce freelance işi yaptığım bir kişiye poyrazhostingi önermiştim, normalde otomatik olması gerekirken kolay bi' vps alma işlemi yaklaşık 4-5 saat sürdü. Vps'de herhangi bir sorun yoktu gayet iyi çalışıyordu (en azından ilk gün) sonrasını da bilmiyorum zaten.

iyiki ana sunucu değildi oyuncuların mysql verileri olsaydı napcaktık. onun yerine 15 gün süre mi alcaktık.
Büyük sunuculardada böyle hatalar meydana gelebiliyor. Evet bu konuda haklılar. ama ben daha 1 ay kullandım.Fatura yeniledim sonra bi baktım sunucuya bağlanamadım.
devdede böyle hata meydana gelmişti.
o yüzden hergün otomatik yedek almak gerekir

Son düzenleme:
Geri