Files satışı

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

welberw9696

Metin2 Developer - www.mt2.work
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
1
Satışını yaptığım filesi kendine aitmişçesine satan: @fileshizmetleri nden şikayetçiyim. Satış Konusu: Files Hizmetleri - 1-99 - NewSchool - Çılgın Files Hizmetinizde

Buradaki files benim 1-99 Old V2 filesim, tanıtımıma da bakarsanız %99 aynı. Yalnızca anti exp oto bağırma gibi 2 basit sistemi eklemiş. Kimliğini de gizlemek için yeni hesap oluşturmuş zaten.

Satış Konum: Mt2 Work - Profesyonel Metin2 Hizmeti + 9 Yıllık Tecrübe - Files / Sistem / Fix
Satıştaki Filesimin tanıtımı:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

senin filesin nereden oluyor kardeşim sanki herşeyi kendin kodlayıp yazdığın birşey herkes forumlardan bulup sistemleri ekliyor. yapabilen satıyor yapamayan satın alıyor geliyorsunuz filesime çamur atıyorsunuz. Kurduğum tüm sistemlerin linklerini hazırlıycam sizler böyle yaparak haklımı çıkıcağınızı sanıyorsunuz?

senin filesin nereden oluyor kardeşim sanki herşeyi kendin kodlayıp yazdığın birşey herkes forumlardan bulup sistemleri ekliyor. yapabilen satıyor yapamayan satın alıyor geliyorsunuz filesime çamur atıyorsunuz. Kurduğum tüm sistemlerin linklerini hazırlıycam sizler böyle yaparak haklımı çıkıcağınızı sanıyorsunuz?
Sen benimle dalgamı geçiyorsun ? Files zaten benim. Bunu sıfırdan editleyen de son 2-3 senedir satışını yapanda benim. Asıl sen kimsin ? Gitmişsin forumlara birkaç saat önce hesap açmışsın gelip filesi satılığa çıkarmışsın. Kim olduğunu buraya yazma cesaretine bile sahip değilsin. Çoluk çocuk doldunuz her yere birde çok birşey biliyormuş gibi ahkam kesiyorsun. İstediğin linki at, files benim mi ? Benim. Sıfırdan yapan ben miyim benim. Sitene 12 senelik deneyim demişsin çok biliyorsan açarsın sıfırdan filesini yapar satılığa çıkarırsın beni katil etmeyin bu yaştan sonra

Sen benimle dalgamı geçiyorsun ? Files zaten benim. Bunu sıfırdan editleyen de son 2-3 senedir satışını yapanda benim. Asıl sen kimsin ? Gitmişsin forumlara birkaç saat önce hesap açmışsın gelip filesi satılığa çıkarmışsın. Kim olduğunu buraya yazma cesaretine bile sahip değilsin. Çoluk çocuk doldunuz her yere birde çok birşey biliyormuş gibi ahkam kesiyorsun. İstediğin linki at, files benim mi ? Benim. Sıfırdan yapan ben miyim benim. Sitene 12 senelik deneyim demişsin çok biliyorsan açarsın sıfırdan filesini yapar satılığa çıkarırsın beni katil etmeyin bu yaştan sonra
ya kardeşim ne katilinden bahsediyorsun sen? yeter bak

ya kardeşim ne katilinden bahsediyorsun sen? yeter bak
Link atıp ben ekledim diyorsun bunlar zaten filesimde baştan beri olan şeyler:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Ayrıca forumda gördüğün sistemle benim filesimde olan sistemler aynıda da değil.
Konun illa ki kapanacak 12 yıllık metin2 deneyimin varsa açarsın sıfırdan yaparsın yok öyle milletin filesini olduğu gibi satışa koymak

Arkadaşlar şikayet konularına yazmamaya özen gösterin lütfen. Bu seferlik yorumları sildim. Tekrarı olması halinde kategori kuralları gereği cezai işlem gerçekleştirilecektir.

@fileshizmetleri Multi hesaptan hesabınız uzaklaştırılmıştır. Ana hesabınız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İtirazı olan varsa eğer bu mesajımı rapor edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri