ServerDizaynve berkantygt Şikayetçiyim

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Marlen2

1-99 Orta Emek Sunucu
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Merhaba,

@ServerDizayn ve @berkantygt multi hesaplardır. Bu forumda benim discord sunucumu görüp kendi sunucusunu genel sohbet bölümünde reklam yapıyor.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Hakaretli içerikli resim kaldırıldı.
1. Si hem forum hem discord sunucu üzerinden ailevi küfür etmiş bulunmaktasın. Hiç bir şekilde küfür edemezsin. Eğer bir reklam varsa uyarı çekip mesajı silersin eğer küfür ediyorsan bu senin ailenden sana gelen acizlik bir karakterdir. Hiç bir şekilde buraya şikayet olarak bir şey yazamazsın konunun kapanmasını ve arkadaşa gerekli küfür uyarısı yapılmasını rica ederim.

Hem izinsiz reklam yap hem kışkırt hem de küfür edemezsin de hadi ordan velet seni!

Karar yönetimindir bu veletle daha fazla muhattap olmucam

Olay reklamdan daha derin gibi, aynı şey başıma gelse perma ban atar geçerim:alala:

Ben de öyle yaptım fakat bu arkadaş multi hesapları çok olduğu için başka hesaplardan gelip kışkırtma yaptı resmen kudurmuş durumda

hafta içi Mesai Saatleri İçerisinde Savcılıktan Suç Duyurusunda Bulunarak Hakaret Davasında Bulunacağım. Kim Olursan Ol Ailevi Değerlere Küfür Edemezsin... Kışkırtılan Bir Durum Söz Konusu Değil Eğer İdda Ediyorsan Kanıtları Buraya Atarsın Bizde Görmüş Oluruz..

Bulunmazsan adam değilsin hala kışkırtmaya devam ediyor elinden geleni yap beni de kendin gibi sandın galiba ;)

Reklam ve kışkırtma yaptığı için forumdan uzaklaştırılmasını talep ediyorum.

Karar yönetimindir.

Hakaretli içerikli mesaj kaldırıldı.
Yarın Mesai Saatleri İçerisinde Savcılıktan Suç Duyurusunda Bulunarak Hakaret Davasında Bulunacağım. Kim Olursan Ol Ailevi Değerlere Küfür Edemezsin... Kışkırtılan Bir Durum Söz Konusu Değil Eğer İdda Ediyorsan Kanıtları Buraya Atarsın Bizde Görmüş Oluruz..
Yarın pazar ve mesai saatleri içinde yazmış pazar günü mesai saatimi olur

Multi Hesap Değil ki zaten ip adreslerinden kontrol edilebilir.. sen kışkırtmayı ne sanıyorsun onu da anlamadım neyse yaşına veriyorum. iyi forumlar :)

Multi Hesap Değil ki zaten ip adreslerinden kontrol edilebilir.. sen kışkırtmayı ne sanıyorsun onu da anlamadım neyse yaşına veriyorum. iyi forumlar :)
Hadi yol al şimdi faturalarını da kes müsait bir zamanda beş para etmez sunucundan bir hizmet alacam faturanı bekliyorum göndermezsen vergi dairesine şikayette bulunacam hatta göndermeden bile bulunacam domain ve hosting işi yapıyorsun güya yer sağlayıcı belgen nerde?

aklın olsa sormadan önce sorgulama yaparsın zaten btk üzerinden. Siparişini bekliyorum faturanı kesip iletirim :)

Google de reklam ver milletin sunucusuna girip reklam yapma boş konuşuyorsun

Hakaretli içerikli mesaj kaldırıldı.
Şimdide mesajını düzenlemiş hafta içi yazmış A:SD

Herkes gördü diye utanç duyuyorsun hemen konunuun kaldırılmasını istiyorsun :Aasd:asD:asD

Hakaretli mesajlar forum kuralları gereği kaldırılmıştır.
Bir daha tekrarlanması durumundan forumdan uzaklaştırılacaksınız !

@Marlen2 Yapmış olduğunuz şikayetiniz incelemeye alınmıştır.
@ServerDizayn multi hesaplar incelemeye alınmıştır.

Birbirinize hakaret etmeye kalkışırsanız bir dahikine affetmem banlarım.

Hakaretli mesajlar forum kuralları gereği kaldırılmıştır.
Bir daha tekrarlanması durumundan forumdan uzaklaştırılacaksınız !

@Marlen2 Yapmış olduğunuz şikayetiniz incelemeye alınmıştır.
@ServerDizayn multi hesaplar incelemeye alınmıştır.

Birbirinize hakaret etmeye kalkışırsanız bir dahikine affetmen banlarım.
Gerekli inceleme tamamlandıktan sonra ismimizi karaladığı için arkadaşa gerekli işlemlerin yapılmasını istiyoruz. İyi forumlar

İsim karalamak mı? Şimdide yalan söylüyor devam et böyle.Asıl ben multi hesap, Reklam, Spam, Üyeleri rahatsız etme, kışkırtma, yalan söylemekten gerekli cezayı almasını istiyorum. Benim sayemde artık forumdaki üyelerin discord sunucusuna girip reklam yapmaz artık bu da sana iyi bir ders olsun.Özür dileseydin konu kapanırdı sen uzattın konuyu.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri