Server Files MmoTutkunları Windows Altyapı Server Files

1 tane sunucuda ben açmak istiyorum ama işte güvenlik açığı bilmem ne korkuyorum yokmu biri özelden yardımcı olsun 1-99 tarzı açayım bi sv.Elsmetin2 tarzı hosting parası hiç önemli değil hallederim ben

Windows sunucu ile Server açan var mı? Veya öneriliyor mu diğerlerinden farkı ne? Neden tercih edilir? Bu tarz sorular var kafamda nedense

Teşekkürler

Windows sunucu ile Server açan var mı? Veya öneriliyor mu diğerlerinden farkı ne? Neden tercih edilir? Bu tarz sorular var kafamda nedense

Teşekkürler
daha kolay debug ediliyor ve resharper gibi eklentileri kullanabiliyorsun. freebsd daha performanslı oluyor windowsdan bu yüzden windows ile server açmanı önermem..

Teşekkürler
valla bu windows sunucu ile server açma işini bende bilmiyorum. ama şimdi bu windows sf işini biraz debug client gibi düşün. mesela bi sistem ekledin hata alıyosun naparsın debugtan bakarsın neresi niye hata veriyo diye. bu da game tarafında aldığın hataları direkt şak diye görmeni sağlar. hemen buildini alır düzenlemeni denersin mesela. zamandan tasarruf etme açısından mantıklı.

1 tane sunucuda ben açmak istiyorum ama işte güvenlik açığı bilmem ne korkuyorum yokmu biri özelden yardımcı olsun 1-99 tarzı açayım bi sv.Elsmetin2 tarzı hosting parası hiç önemli değil hallederim ben
Razuning V5 indir, istediğin gibi geliştir kullan. Zero-day buglar hariç bug yoktur o fileste ve güvenilirdir, arka kapı yoktur.

Teşekkürler
ben açmıştım fakat sadece birkaç arkadaşımla oynamak için. bir problem olmadı sadece skill bugları statü bugları ve diğer buglar vardı bende bunları düzeltemediğim için bıraktım öylece kaldı.

paylaşım için teşekkürler Hasan Bey, Sorunsuz game src tarfı 2022 de v143 te build oluyor. lakin mysql 5.6 kurulmuyor mysql sürümü yükseltmek gerekir. dükümanlardan 5.6 kurmama rağmen 5.6 ya bağlanamadım

paylaşım için teşekkürler Hasan Bey, Sorunsuz game src tarfı 2022 de v143 te build oluyor. lakin mysql 5.6 kurulmuyor mysql sürümü yükseltmek gerekir. dükümanlardan 5.6 kurmama rağmen 5.6 ya bağlanamadım
Bende sorun olmadı MySQL 5.6 sorunsuz kullanıyorum. Kurulumda hata yapmış, gerekli userleri ve izinleri ayarlamamış, şifreyi değiştirmeyi unutmuş yada server tarafında localhosta geçmeyi unutmuş olabilirsiniz.

Bende sorun olmadı MySQL 5.6 sorunsuz kullanıyorum. Kurulumda hata yapmış, gerekli userleri ve izinleri ayarlamamış, şifreyi değiştirmeyi unutmuş yada server tarafında localhosta geçmeyi unutmuş olabilirsiniz.
mysql 5.6 kurulmuyor, dükümanlardan kurunca da 5.6 ya bağlanmıyor, yanında 5.7 veya 8.0 kurulunca onlara bağlanıyor. nerden indirdim diye sorarsan konuda ki linkten indirdim ayrı kendim aradım fakat 5.6 kurana denk gelmedim geldiğime de bağlanadım

Dosya Eklentileri

• resim_2024-01-20_093649129.png
    resim_2024-01-20_093649129.png
    928,4 KB · Gösterim: 36
mysql 5.6 kurulmuyor, dükümanlardan kurunca da 5.6 ya bağlanmıyor, yanında 5.7 veya 8.0 kurulunca onlara bağlanıyor. nerden indirdim diye sorarsan konuda ki linkten indirdim ayrı kendim aradım fakat 5.6 kurana denk gelmedim geldiğime de bağlanadım
Dokümanlardan kurma diye bir şey yok, o dokümanlar bildiğiniz txt, word ve pdf dosyaları. Bu linkten kurun:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

srcleri mysql8 e yükseltip mysql8 de kullanabilirsiniz. videoda kurulum adımlarını gösterdim.

Geri