Server Files MmoTutkunları Windows Altyapı Server Files

kaldırdım şimdi onu tahmin etmiştim ama yine hata var son birşey denedikten sonra bakacağım
Dosyaların el değmemiş hâli libserverkey hatası vermeden derleniyor. Siz doğru ve tam kaldıramamışsınız. Premium üye forumunda benim 18 tane ölü sistem kaldırma rehberim var. Sizin için önemliyse bir düşünebilirsiniz.

Dosyaları geçen hafta bu konudan indirmiştim ve hiç uğraşma imkanım olmadı ve incelediğimde libserverkey yarım yamalak silinmiş şimdi tamamını kaldırdım sorun düzeldi (NOT: Visual Studio Önyükleme ayarlarında libserverkeyi görmeye devam ettiği için hata vermeye devam etti notepad++ ile taratıp silindi )

Dosyaları geçen hafta bu konudan indirmiştim ve hiç uğraşma imkanım olmadı ve incelediğimde libserverkey yarım yamalak silinmiş şimdi tamamını kaldırdım sorun düzeldi (NOT: Visual Studio Önyükleme ayarlarında libserverkeyi görmeye devam ettiği için hata vermeye devam etti notepad++ ile taratıp silindi )
İlginç dosyalara hiç dokunmadan sadece build derseniz hatasız bitiyor derleme. Belki sizin visual studio sürümünüz güncel değildir. Aklıma başka bir şey gelmedi.

Merhaba şimdiden herkese hayırlı günler diliyorum. Files'e 4 envanter sistemi ekledim ve sonradan fark ettim ki sunucuyu kapatıp açınca item kaybı oluyor sıfırdan files dosyalarını test ettim yine item kaybı var acaba mysql'den kaynaklı olabilir mi ? Silip baştan mı yüklesem ?

Merhaba şimdiden herkese hayırlı günler diliyorum. Files'e 4 envanter sistemi ekledim ve sonradan fark ettim ki sunucuyu kapatıp açınca item kaybı oluyor sıfırdan files dosyalarını test ettim yine item kaybı var acaba mysql'den kaynaklı olabilir mi ? Silip baştan mı yüklesem ?
dosyaların nasıl yedeklendiğini konuda belirttik kapatırken direkt kapatmak yerine dediğimiz şekilde kapatırsan bi problem yaşamazsın

Bugün dosyaları düzenleyip tekrar yükleyeceğim. Yaptığım güncellemeler şöyle.

1-Protoların türkçe olmasını unutmuşum onları düzenledim.
2-Libserverkey ve limit_time eklentisini kaldırdım. Bütün ölü kodlar için aynı işlemi yapamasam da yorumlarda hata alan bir arkadaş için rahat bir şekilde kaldırılıp kaldırılmadığını görmek açısından bu iki eklentiyi kaldırdım ve bir hata ile karşılaşmadım.

Herhangi bir eksiklik durumunda, aldığınız hatalar durumunda gerek konu altından gerek Soru Cevap bölümünüzden sorunuzu sormak konusunda çekinmeyin. Biz burada size yardım için varız. İyi forumlar dilerim.

Sunucuyu çarpı butonuna basarak değil esc tuşuyla kaparsaniz item kaybı olmaz.

Konudaki bağlantı güncellenmiştir. İyi forumlar.

Arkadaşlar daha önce windows server kurmadım ve ya kaynak kodlarına bakmadım. Acaba yeni sistemler yazarken veya mevcut sistemleri debug etme açısından windows serverde çalışıp çalışmadığını kontrol etmek daha sonrasında freebsd üzerindeki filese aktarmak mümkün mü ?

Arkadaşlar daha önce windows server kurmadım ve ya kaynak kodlarına bakmadım. Acaba yeni sistemler yazarken veya mevcut sistemleri debug etme açısından windows serverde çalışıp çalışmadığını kontrol etmek daha sonrasında freebsd üzerindeki filese aktarmak mümkün mü ?
bu windows serveri ne olarak düşünüyorsunuz bilmiyorum fakat genel olarak bir bilgi eksikliği var sanırım. sistem eklemeden çıkarmaya yapılan tüm işlemler aynı. sadece freebsd de build almak yerine visual studio üzerinden build alıyoruz. başka bir durum yok.

Geri