MmoTutkunları Windows Altyapı Server Files

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
1705153134835.png

yapılması gereken 1-2 işlemden sonra upload edip ilk altyapı windows server filesi paylaşacağım. şimdiden forum halkına hayırlı uğurlu olsun.

Macit kardeşimin başarılı bir filesi. Şuna eminim ki bir bug, problem ve arka kapı yoktur. Kullanacak kişilere şimdiden hayırlı olsun :)

Herkeste olduğu gibi büyük ihtimalle zero-day açıları vardır. Artık kimin şansına denk gelirse :)
ben girişi yapayım artık kullanan kişiler açıkları kapatma konusunu halletsin. ben yine paylaşmadan fix uygulamaya çalışırım. hayırlısı olsun.

Bsd yerine windowslamı çalıştırdın iyi güzelde ne fark olacak acaba daha mı hızlı yada grafik olarak dahamı gelişebilir.

Bsd yerine windowslamı çalıştırdın iyi güzelde ne fark olacak acaba daha mı hızlı yada grafik olarak dahamı gelişebilir.
vdi indirmene gerek kalmayacak sürekli. reboot süresi yok. boyutlar düşük. şu paket var mı bu paket var mı derdi yok. hata aldığında visual üzerinden önerilen çözüm önerilerini görebileceksin. kod önermeleri görebileceksin. benim bildiğim avantajı bunlar daha iyi bilenler daha iyi avantajlarınıda sayabilir.

Aslında windows da çalışması performans düşürüyor. Grafik olarak bir gelişme yok ancak geliştirme ve debug etme açısından çok faydalı. Resharper veya PVS studio kullanılabilir.

@hasanmacit @Denizeri24 aslında düşündüğünde hızlandırıyo gibi ama zaten 1 kez bsd ayarlayınca bidaha derdin olmuyo ama reboot olayı problem biraz item silinme vs oluyo kod önermeleride güzel aslında ama açıkcası pek kullanışlı görmedim bilgilendirme için teşekkürler paylaşım için ayrıca teşekkür ederim 😇

@hasanmacit @Denizeri24 aslında düşündüğünde hızlandırıyo gibi ama zaten 1 kez bsd ayarlayınca bidaha derdin olmuyo ama reboot olayı problem biraz item silinme vs oluyo kod önermeleride güzel aslında ama açıkcası pek kullanışlı görmedim bilgilendirme için teşekkürler paylaşım için ayrıca teşekkür ederim 😇
Veritabanının çalışmasını sonlandırmadan reboot atıyorsundur, o yüzden item kayboluyordur.
Elektrik kesintisi gibi düşün, beklenmedik bir şekilde zorla durduruyorsun mysql'i

iyi güzelde çok bugu oluyor skiller verilmiyor kimi zaman statüler verilemiyor kimi zaman satıcalarda item göremiyorsun kimi zaman skiller çalışmıyor windows fileslerde garip garip işler ama bunlar aşılmışsa süper derim

iyi güzelde çok bugu oluyor skiller verilmiyor kimi zaman statüler verilemiyor kimi zaman satıcalarda item göremiyorsun kimi zaman skiller çalışmıyor windows fileslerde garip garip işler ama bunlar aşılmışsa süper derim
yarın kapsamlı test edip upload etmeyi düşünüyorum.
rica ederim. herkesin beklentisi farklı tabi. görsel zevkler yada alışılmış zevkler birden değişmiyor. sağlık olsun diyelim :)

Geri