MMO Tutkunları Metin2 Altyapı Server Files Hazır BSD & Client

serverde herhangi bir oynama yapmadım ekleme çıkarma vs sadece navicattan karakterime item yapmıştım gelmesi için reboot attım.
sorunu öğrenmek için db syserr bakman gerekiyor hata yapmışsındır belki ve açılmıyodur

sorunu öğrenmek için db syserr bakman gerekiyor hata yapmışsındır belki ve açılmıyodur
ilgin için teşekkür ederim tekrardan kurulum yaparak sorunumu hallettim. Sadece bir şey danışmak istiyorum local servere panel kurulabilir mi bunun hakkında bir bilgin var mı? İtem editlemek oldukça meşakkatli oluyor

ilgin için teşekkür ederim tekrardan kurulum yaparak sorunumu hallettim. Sadece bir şey danışmak istiyorum local servere panel kurulabilir mi bunun hakkında bir bilgin var mı? İtem editlemek oldukça meşakkatli oluyor
eskiden atakserver vardı onu kullanarak yapabilirsin veya itemi kod ile oluştur sonra efsunlarını navicat üzerinden editle panele gelirsek localhost panel kuruluyor

eskiden atakserver vardı onu kullanarak yapabilirsin veya itemi kod ile oluştur sonra efsunlarını navicat üzerinden editle panele gelirsek localhost panel kuruluyor
Atakserver çalışlmıyor şu hatayı alıyorum "client does not support authentication protocol requested by server; consider upragrading MySQL client" anladığım kadarı ile programın mysql sürümünün yükseltilmesi gerekiyor.

auth core veya syserr vermiş olabilir. Sh scripti auth açılmadan kanalları açmaz.

merhaba forum da yeniyim. bu konulara merak saldım ve baya bir bilgisizim. şuan bu 2 dosyayı indirdim ve aynı zaman da firezilla, putty ve oracle vm virtualbox ı indirip kurdum. başka ne indirilmesi gereken şeyleri yazarsanız sevinirim. şuan masaüstünde bu paylaştığınız hazır freebsd 13.vdi var bunu virtualbox ile nasıl çalıştıracağım? buradan veya özelden detaylı bir şekilde anlatırsanız teşekkür ederim.

merhaba forum da yeniyim. bu konulara merak saldım ve baya bir bilgisizim. şuan bu 2 dosyayı indirdim ve aynı zaman da firezilla, putty ve oracle vm virtualbox ı indirip kurdum. başka ne indirilmesi gereken şeyleri yazarsanız sevinirim. şuan masaüstünde bu paylaştığınız hazır freebsd 13.vdi var bunu virtualbox ile nasıl çalıştıracağım? buradan veya özelden detaylı bir şekilde anlatırsanız teşekkür ederim.
notepad++

oyunda problemler var sıfır sıkıntısız bir server değil
depoya item atınca siliniyor
bir kaç bk isimsiz olarak geliyor
gm ile başka hesaba lvl verince lvle göre skil statüsü gelmiyor
oyundaki event listesi çalışmıyor
oyunda problem var yok değil geliştirilmesi lazım hataların giderilmesi lazım

oyunda problemler var sıfır sıkıntısız bir server değil
depoya item atınca siliniyor
bir kaç bk isimsiz olarak geliyor
gm ile başka hesaba lvl verince lvle göre skil statüsü gelmiyor
oyundaki event listesi çalışmıyor
oyunda problem var yok değil geliştirilmesi lazım hataların giderilmesi lazım
Daha bir çok bug mevcut çünkü altyapı files hiç bir ekleme çıkarma yapılmamış.

Geri