Dr Livesey

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
138300_4734e6da743315dd8f23fa671bd203e9.png

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Herkese iyi kullanımlar dilerim.

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

@Dr Livesey konuya 24 saat içinde virüs total sonucunu veya bilgisayarınızın antivirüs programının tarama sonuçlarını ekleyin.

Adsz.png

Shop ile ilgili ufak problemler vardı diye hatırlıyorum :D
Ufak problemlerin olduğunu söylüyorsun ama bu problemlerin ne olduğunu söylemiyorsun sadece "ufak problemler var" deyip geçiyorsun. Çok sağol ya :D sadece sırf yorum yazmak için yorum yazanları görünce tilt oluyorum ve bu yapmış olduğun yorumunun ne foruma ne de bu konuda bu sistemi kullanacak olan bir kişiye zerre faydası var.

Ufak problemlerin olduğunu söylüyorsun ama bu problemlerin ne olduğunu söylemiyorsun sadece "ufak problemler var" deyip geçiyorsun. Çok sağol ya :D sadece sırf yorum yazmak için yorum yazanları görünce tilt oluyorum ve bu yapmış olduğun yorumunun ne foruma ne de bu konuda bu sistemi kullanacak olan bir kişiye zerre faydası var.
Bak sana bulaşmıyorum Ege bana boş boş kelimeler etme attığım ssteki benim dosyalarım ve söktüğüm shopun bu filesi ait olduğunu söyleyip (hatırlamadığım sıkıntıları) mevcuttu diyorum. Şimdi açıklayıcı oldu mu?

Bak sana bulaşmıyorum Ege bana boş boş kelimeler etme attığım ssteki benim dosyalarım ve söktüğüm shopun bu filesi ait olduğunu söyleyip (hatırlamadığım sıkıntıları) mevcuttu diyorum. Şimdi açıklayıcı oldu mu?
Boş bir şey söylediğimi düşünmüyorum aksine açıklayıcı bir yorum yapmadığın için o yorumu yaptım ve o yorumdada bahsettiğim gibi detaylı şekilde sorundan bahsetmediğini dile getirdim. Cevabı kişisel olarak algılayıp sanki küfür etmişim gibi tepki göstermenede ayrıca tilt oldum.

Geri