MMO Tutkunları Metin2 Altyapı Server Files Hazır BSD & Client

Trashy

MEKA-SF Üzerinde Çalışıyorum.
Site yetkilisi
Süper Moderatör
Grafiker
Geliştirici
Yardımsever Üye
Yazar
@conam2323 arkadaşımız için kurulum yaptım 2dklık kurulum ile oyuna giriş yaptık. Dosya yolunu bulamayanlar için home klasörünün içerisinde.

1651090362485.png

Trashy

MEKA-SF Üzerinde Çalışıyorum.
Site yetkilisi
Süper Moderatör
Grafiker
Geliştirici
Yardımsever Üye
Yazar
Son düzenleme:

sharap

Aktif Üye
Üye
Dosyaları yüklediğiniz için teşekkür ederim. Benim de gönlüm herkesin dersleri takip ederek öğrenmesi ancak kimisinin pek vakti olmuyor ya da eski dosyalarını kaybedenler falan olabilir. Bu kişiler için bu konu nimet :)
Bu konu linki ana konuya dahil edilmiştir.

Oyunda bir tane oyuncu hesabı mevcut. Bilgiler;
ID: Whistle
Şifre: 12345

Öncelikle büyük bir titizlikle dersleri videoya alıp uğraşan @Whistle 'ye arka planda emeği geçen bütün herkese bir daha teşekkür ederim. Yaklaşık 2, 3 yıldır takip ediyorum. Buradan özellikle Sıfırdan Altyapı Files derslerinden öğrendiğim çok şey oldu. Bunları kesinlikle borçluyum. Konular arasında gezerken denk geldim ve bende bir yorum yapmak istedim. Biraz geç oldu ama idare edersiniz. :) :)

Whistle

Ruhsuz Filozof
Site yetkilisi
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Öncelikle büyük bir titizlikle dersleri videoya alıp uğraşan @Whistle 'ye arka planda emeği geçen bütün herkese bir daha teşekkür ederim. Yaklaşık 2, 3 yıldır takip ediyorum. Buradan özellikle Sıfırdan Altyapı Files derslerinden öğrendiğim çok şey oldu. Bunları kesinlikle borçluyum. Konular arasında gezerken denk geldim ve bende bir yorum yapmak istedim. Biraz geç oldu ama idare edersiniz. :) :)
Böyle yorumlar okumak beni çok mutlu ediyor. Faydalı olduysa ne mutlu hepimize. Çok teşekkür ederim düşüncelerinizi paylaştığınız için. (y)

sharap

Aktif Üye
Üye
FrBsd'yi indirdim kurdum builtleri aldım ama bir sıkıntı yaşadım bir bakabilirmissiniz?
MysQl Bağlanamadım sebebi ne olabilir sizce?
Adsız.png

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:

Whistle

Ruhsuz Filozof
Site yetkilisi
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
MySQL 8.0 kullanıyorsanız güncel navicat kullanın

Whistle

Ruhsuz Filozof
Site yetkilisi
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Aynen Hocam güncel olunca açıldı sebebi ne olabilir hocam?
Programlar sürekli güncellemiyor çünkü. MySQL 8.0 ile güvenlik biraz daha arttırıldı. Kullandığınız sürüm eski olduğu için uyuşmazlık oluyor. Zaten hata mesajında da belirttiği modülü bulamadığını söylüyor. Böyle durumlarda güncel sürüm kurmalısınız. Üniversite öğrencisiyseniz ücretsiz lisans alabilirsiniz. Haberiniz olsun.

sharap

Aktif Üye
Üye
Programlar sürekli güncellemiyor çünkü. MySQL 8.0 ile güvenlik biraz daha arttırıldı. Kullandığınız sürüm eski olduğu için uyuşmazlık oluyor. Zaten hata mesajında da belirttiği modülü bulamadığını söylüyor. Böyle durumlarda güncel sürüm kurmalısınız. Üniversite öğrencisiyseniz ücretsiz lisans alabilirsiniz. Haberiniz olsun.
Bilgiler için Teşekkür ederim Hocam, Üniversite biteli 4. senem oldu ahh o yıllar olaydı da :D :)