MMO Oyun Listesi /MMOTutkunları/

Jeex

MT Üye
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Aklıma böyle bir fikir geldi. Herkes oynadığı veya bir ara denediği MMO oyunları paylaşırsa, herkes denemediği oyunları deneyebilir. Altına küçük notlarla paylaşmak isteyen paylaşsın :)

*Aion Online

2 yıldır oynadığım sürükleyici ve karmaşık bir oyun. Öğrenmesi biraz karmaşıktır fakat içerikleriyle ve oyun içi grafikleriyle sürükleyen bir oyun.

*Blade And Soul

Bir süre oynadığım, oyun içi efektleri, pvp ve dungeon sistemi ile beni kendine sarmıştı. Oynamak isterseniz zevk alacağınızdan eminim.

*ELOA Online

Level kasması zor olsada, oynaması zevkli bir oyun. Oyun içi silah değiştirmeler çok eğlenceli bir olay. DPS ken bir anda aşırı tanklaşabilirsiniz. Tavsiye ederim.

Benden şimdilik bu kadar. İyi forumlar dilerim :)

Son düzenleme:
Metin2, Allods Online, Battlestar Galactica Online, Neverwinter, Guild Wars 2. Benim şu ana kadar oynadıklarım bunlar. :D

Neverwinter denediğim bir oyundu fakat sonradan para durumundan bıraktım. Parayı dert etmeyecekler kesinlikle denemeli bence.
Benim oynadığım zamanlar pek para isteyen bir oyun değildi. Şuan ki durumunu bilemiyorum ama. Bu oyunlar arasında en çok hangi oyun paracı derseniz Allods Online ve Metin2 derim. :D

Benim oynadığım zamanlar pek para isteyen bir oyun değildi. Şuan ki durumunu bilemiyorum ama. Bu oyunlar arasında en çok hangi oyun paracı derseniz Allods Online ve Metin2 derim. :D
Metin2 benimde bildiğim kadarıyla öyle. Gameforge un tüm oyunları öyle nerdeyse. Şirket paragöz [emoji19]

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri