EOS'a Başlamış Bulunmaktayım :)

Kyknos

Mutsuz
Emekli Üye
Editör
Farkında olmadan sabahlamışım ama oyuna deydi açıkcası. Keyifli oyun grupsal olarak oynanınca ilerleme hızlı oluyor. Oyun içinde beraber oynarız iletişime geçerseniz. :)
tam-boyut

tam-boyut

tam-boyut
tam-boyut
tam-boyut
tam-boyut
tam-boyut
tam-boyut
tam-boyut
tam-boyut
tam-boyut
tam-boyut
tam-boyut

Bu arada kendi yeteneklerimi Fırtına yapmıştım. İtemleri güzel ve hp çok diye Toprak almışım atack düşme yaşadım baya sizde yaşamayın.. :D

Bir toprak muhafızı oyuncusu olarak söyliyim;
Fırtına ya göre daha iyi solo yapıyorsun :) Örneğin [PARTİ] Boss isimli görevlere denk gelmişsindir. Toprak olarak hiçbir şekilde partiye ihtiyaç duymadım. Ayrıca üstündeki itemlerden daha iyisini zindanlardan çıkartmayı dene. Yoksa ilerki zindanlarda zorlanabilirsin. Zindan itemleri gerçekten önemlidir. Çünkü görevle verilen itemlerden daha iyi özelliklere sahip.

Zindan kasıyorum zaten full 3 kişi.

3 kişi kasmak yerine solo kasarsan daha rahat edersin bence. Çünkü zar atıyorsun bazen 2 tane exp kartını bir kişiye atıyor sana kalan hiçbirşey. O zaman sıkıntı oluyor. En sinir bozucu yanı bu. Bu arada ismim Commex, oyunda arada sana sesleniyorum megafonla denk gelirsen pm at oynayalım beraber pvp falan gireriz :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Karakter güzelmiş. [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[GALLERY=media, 336]Stark-2, StarkTR tarafından, 16 Haziran 2017 16:24 tarihinde yayınlanmıştır.[/GALLERY]

Ekleyin beni takılalım...

Geri