★ Metin2 Server Tanıtım Yazılımı - Yeni! Modern Tasarım ★

biareyti

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
REKLAMSIZm2.png

Herkese merhaba!

Yepyeni yazılımımız ile karşınızdayız! Metin2 server tanıtım siteleriniz için hazırlanmış olan bir yazılımdır. Tanıtım resminden fazlası olarak bulunan bazı özellikler;

* Kullanıcılar server tanıtımı oluşturabilir fakat ilk önce yönetim onayına gider.
* Öne çıkarılan ve en çok beğeni alan serverları ana sayfada gösterme.
* Tema Ayarları (Birden çok renk seçenekleri.)

Ödeme Yöntemleri :
Fast / Havale & EFT
Yazılım Ücreti : 250₺ (Süresiz Kullanım) Lansman Fiyat

MMOTUTKUNLARI veya herhangi bir forumda satışı yasaktır. Kendi müşterilerinize kurulum yapabilirisiniz.

İsteğe bağlı olarak farklı oyun tanıtımları için ücret karşılığında değişim sağlanabilir. (Knight Online tanıtımları gibi.)

Demo Adres :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Demo Admin Paneli : Mail :[email protected] Şifresi : admindemo

Admin panelindeki işlevler demo modunda pasifleştirilmiştir.

Dilerseniz Minecraft versiyonu mevcuttur, ilgilenenler yorum ile isteyebilirler.

Böyle bir site için sunucu özelliklerini girip oyuncuların tam istediği gibi bir sunucu bulması sağlanabilir aslında ve eklenen sunucular hakkında daha fazla bilgi verilmesi gerektiğini düşünüyorum mesela hangi dilleri desteklediği, sunucunun hangi ülkede host edildiği vs. gibi şeyler. İyi satışlar.

Böyle bir site için sunucu özelliklerini girip oyuncuların tam istediği gibi bir sunucu bulması sağlanabilir aslında ve eklenen sunucular hakkında daha fazla bilgi verilmesi gerektiğini düşünüyorum mesela hangi dilleri desteklediği, sunucunun hangi ülkede host edildiği vs. gibi şeyler. İyi satışlar.

Güzel yorumlarınız için ve fikirleriniz için çok teşekkürler! Evet son dediklerinize bende katılıyorum, bu denli bir güncelleme yapabilirim.

Güzel yorumlarınız için ve fikirleriniz için çok teşekkürler! Evet son dediklerinize bende katılıyorum, bu denli bir güncelleme yapabilirim.
Geçtiğimiz aylarda biraz uğraşıp bir şeyler karalamıştım, Pm'den gönderiyim ben devam etmedim belki ne eklenebileceği konusunda küçük bir fikir olur

Geri