İstediğiniz PHP Script yazılır.

i3nuke

Üye
Üye
Merhaba laravel ve oop tabanlı istediğiniz php scripti yazabilirim. Ücret projenize göre değişir. 3000 tl aşağısında proje yazmıyorum. Referanslar için iletişime geçebilirsiniz. Sadece back-end ile ilgileniyorum front-end işlerinizde calıstıgım arkadaşlarla görüştürebilirim fiyat alırsınız.

Not : Metin2 panel yazmıyorum sebebi ise piyasada çok fazla panel olması ve bu sebeple panel satışından gelecek parayı etik bulmamam. Ama 100 tl karşılığında kendi classlarım ile istediğiniz panele giydirme yapabilirim. Sadece 30 dakika sürer.

Yapabileceklerimin sınırı yoktur.

Metin2'den örnek verelim.. ben c++ bilmiyorum bu sebeple php ve py ile halledebileceğim bazı işler var; şöyle bir sistem yaptım. önce pywebview eklentisini kullanarak bir gui oluşturdum. sonrasında offline shopa kaydedilen açık pazarların itemlerinin ortalamasını php ile aldım ve bunu json ile guiye yazdırdım. merak ettiğiniz itemin ortalama fiyatını bu şekilde öğrenebiliyorsunuz. Bu sadece bir örnek metin2 için veritabanı ile ilişkilendirilmiş aklınıza gelecek herşeyi php üzerinden yapar python'a eklerim. json ile caliştirdigim için aynı oyun içi bir gui gibi gözükür tarayıcı acilmaz bekleme olmaz.

Geri