İstediğiniz PHP Script yazılır. | MMO Tutkunları
Sitemize reklam vermek isterseniz @Whistle'a özel mesaj atabilir veya mmotutkunlarii@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz..
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Siz de güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizin idari anlamda düzgün işleyebilmesi için yönetime yardımcı olacak gönüllüler aranıyor. Eğer beklenen kriterleri karşılıyorsanız moderatör olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
    Detaylar: Moderatör Alımları İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
Sitemiz hakkında sizlerin görüşünü alabilmek için birkaç soru sormak istiyoruz. Bu sorulara yanıt vermek isterseniz tıklayınız

İstediğiniz PHP Script yazılır.

'Ücretli Scriptler' forumunda i3nuke tarafından 26 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

1. i3nuke

i3nuke Aktif Üye Üye

48
    23
    296
    Merhaba laravel ve oop tabanlı istediğiniz php scripti yazabilirim. Ücret projenize göre değişir. 3000 tl aşağısında proje yazmıyorum. Referanslar için iletişime geçebilirsiniz. Sadece back-end ile ilgileniyorum front-end işlerinizde calıstıgım arkadaşlarla görüştürebilirim fiyat alırsınız.

Not : Metin2 panel yazmıyorum sebebi ise piyasada çok fazla panel olması ve bu sebeple panel satışından gelecek parayı etik bulmamam. Ama 100 tl karşılığında kendi classlarım ile istediğiniz panele giydirme yapabilirim. Sadece 30 dakika sürer.

Yapabileceklerimin sınırı yoktur.

Metin2'den örnek verelim.. ben c++ bilmiyorum bu sebeple php ve py ile halledebileceğim bazı işler var; şöyle bir sistem yaptım. önce pywebview eklentisini kullanarak bir gui oluşturdum. sonrasında offline shopa kaydedilen açık pazarların itemlerinin ortalamasını php ile aldım ve bunu json ile guiye yazdırdım. merak ettiğiniz itemin ortalama fiyatını bu şekilde öğrenebiliyorsunuz. Bu sadece bir örnek metin2 için veritabanı ile ilişkilendirilmiş aklınıza gelecek herşeyi php üzerinden yapar python'a eklerim. json ile caliştirdigim için aynı oyun içi bir gui gibi gözükür tarayıcı acilmaz bekleme olmaz.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.