Metin2 Pvp Sunucu Reklam Hk.

blackbullwow

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar, pvp serveri açmayı düşünüyorum bütçe yapılandırması yapacağım. Hangi kanallar yoluyla reklam yaptırmam gerekiyor forum sosyal medya vb . tecrübeli arkadaşlar reklam hakkında bilgi verebilir mi ?

Bu konuda tecrübeli biri olarak söyleyeyim ünlü hesapların takipçi sayısına aldanıp reklam verme. Önemli olan oyuna gelecek kitleye hitap etmen.

1) Facebookta en az 5-10k kitlesi olan metin2 sayfalarına reklam ver.
2)İnstagramda 1-5-10k arasında takipçisi ve en az 1k üstünde hikaye + 100 beğenisi olan olan "metin2" sayfalarına reklam ver. Bu sayfalara paylaşım yaptırmadan önce istatistik sunmasını iste. %90ını botla takipçi beğeni kasıyor. Ama istatistikler gerçekleri söyler. Örnek 20k takipçisi olan adamın hikayesine en az 5k kişi bakmalı ki istatistikte adamın hikayesine 200 kişi bakıyor.
3)Güzel bir instagram post tasarımı yaptırıp pvpnin instagram sayfasını aç ve sponsorlu post at. (100-150) liraya bile inanılmaz hit alır.
4)Pvp reklamı yapan pvpserver sitelerine reklam ver.

*Eğer server tutar ilk hafta 500-600 arası bir kitle oluşursa paraya acıma bir youtube yayıncısına reklam ver. Ama o kitle oluşmadıysa boşuna yayıncıya para verme.

Son düzenleme:
Normalde reklam ajansı diye bir sektör var. Eğer büyük çaplı bir şey düşünüyorsanız bilgili kişilere danışabilirsiniz. Konuya atılan önceki yorumlarda zaten hemen hemen her şey söylenmiş. Bunlar haricinde direk instagram, google ve facebook’a reklam verebilirsiniz. Eğer ayarlamaları düzgün yaparsanız baya kitle el ederseniz

Gerekli bütçeyi oluşturduktan sonra öncelikle serverin tarzına karar ver. [ 1-105 1-120 vs.] Serverin tarzını söyledikten sonra sana daha iyi bir şekilde yardımcı olabilirim.

Facebook sponsor basıcaksanız eğer bir öneri vereyim. Tasarımın fazla yazı içermemesi daha olumlu yönde sonuç almanızı sağlayacaktır, bu sayede daha çok etkileşim alabilirsiniz.

Gerekli bütçeyi oluşturduktan sonra öncelikle serverin tarzına karar ver. [ 1-105 1-120 vs.] Serverin tarzını söyledikten sonra sana daha iyi bir şekilde yardımcı olabilirim.
1-99 emek server eski tip iç beta yok.

Facebook sponsor basıcaksanız eğer bir öneri vereyim. Tasarımın fazla yazı içermemesi daha olumlu yönde sonuç almanızı sağlayacaktır, bu sayede daha çok etkileşim alabilirsiniz.
Sponsor reklam basarken sizce intro tarzı kısa video mu daha iyi olur sadece resim mi?

Sponsor reklam basarken sizce intro tarzı kısa video mu daha iyi olur sadece resim mi?
Yani nasıl desem introlar genel olarak standart oluyor bana göre pek ilgi çekici değiller herkes de aynı introlar var ancak kendinize has güzel bir sponsor tasarımı daha ilgi çekici olur. Yani tanıtım yazısı az ama görsel olarak içe çeken bir tasarım işinize yarayacaktır.

1-99 düşünüyorsan öncelikle old school olacak diye düşünüyorum. Şayet öyleyse facebookta bulunan gruplara reklam yap mesela.//iye ve //ya reklam verebilirsin.Facebook-instagram sponsor basabilirsin.

// (Kesinlikle verilmesi gerekiyor.)
// (Kesinlikle verilmesi gerekiyor.),
Tanınmış Youtuberlar (// vb.)
SMS (Kesinlikle verilmesi gerekiyor.)
Facebook ve İnstagram Sponsorluk (Verilmesi gerekiyor.)
Benim görüşüm bu şekilde. :)

Geri