Metin2 Kore Serveri Geri Döndü!

aditus255

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0

Metin2 Kore eskiden çok oynanan bir server idi. Fakat yıllar geçti ve en sonunda kapatıldı. Metin2 oyunu biliyorsunuz ki ilk olarak korede yayınlandığı için o yılların hakkını verdiği bir oyundu diyebilirim :)
O yıllar oynayan yoktu belki (Türkiye için söylüyorum) ama 2007-2008 yılları bizler için vazgeçilmezdi ,
Ve birçok kişi 2008 tip files yaparak o yılları geri döndürmeyi planlamakta. Amatör çalışmalar ile esk metin2 'yi ve eski onlinelerini ve o en önemliside o nostaljiyi geri getirmeyi amaçlıyorlar. Böyle birşey mümkün değil. Fakat metin2 oynayan birkaç kesimi tatmin edeceğini sanıyorum sadece. Metin2 oyununun gerçek yapımcıları açıyor olsaydılar eski oyunu tekrardan onlineleri maksimum 1-2 günde tekrardan kazanabileceklerini düşünüyorum.
Ve okadar açılan pvp serverler'de maksimum 1-2 günde boşalıyor olurdu . Veya olmazdı :) burda olasılıklar söz konusu olduğu için okadarda emin değilim açıkçası pvp serverlerdende hoşlananlar var tabii ki. Ama nostaljiye dönmek isteyen kişilerin sayısının artacağını düşünüyorum kendi fikrim olarak.

Birkaç şeye daha değinmek istiyorum bunlardan birtaneside eski metin2 nin adları ve neler olduğu hakkındadır.

Eski Metin2 adları :

Yitian2 , Yeni Etienne 2 , Etienne 2 Özgürlük Dünyası ve günümüzdeki Metin2 :)

Son söylediğim hariç diğer isimlerin adlarını tam anlamıyla bilmemekteyim. Neyi ifade ediyor nedir ?
ne değildir bilmiyorum bilgisi olan yorumlarda paylaşırsa sevinirim bu isimleri paylaşıyor olmamın bir diğer nedeni ise 2. konumda oyuna kimlik bilgilerinizi vermeden(Zaten TC Kimlik verseniz bile imkanı yok oyuna girmenizin sadece Koredekilerin kimlikleri :D) oyuna nasıl başarılı birşekilde kaydınızı yaparsınız resimlerle göstereceğim bu adlar oyuna girmeniz için sunucu seçerken ordaki adlardan belirlediğiniz için lazım olacaktır.

Serverde Pazara tam dönüşüm yoktur. Level göstergesi yoktur ve diğer iki önemliside simya ile kemer oyunda yoktur :)

Lütfen videoyu yukarıdan izlemediyseniz izleyiniz. Gerçi amatörce bir çekim yaptım umarım video hoşunuza gitmiştir :)

kardeşim bu oyuna nasıl üye olacağız nasıl indireceğiz yardımcı olabilir misin lütfen

Geri