Yardım Metin2 Dump Proto 0xc000007b Hatası

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

uKv

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamın Aleyküm dump_proto bu program hata veriyor açılmıyor bunun yerine dosya açabilecegim bi program varmı acaba bilgisi olan yazabilirmi teşekkür ederim

Microsoft Visual C++ Redistributable paketlerini kurunuz.

hepsi güncel herşey tamam bütün programlar pcme bağlanmak istermisin müsaitsen kendin kontrol et bide benim gözümden kaçırdıgım birşey mi var acaba

Bu tür hataları biraz deneme - yanılma ile bulmanız lazım. Microsoft'un sitesinden işletim sisteminize uygun Microsoft Visual C++ Redistributable paketleri kurunuz. 0xc000007b hatası sadece dump_proto'ya özgü değil. Bilgisayarınızda eksik paket kurulu olduğu için veriyor.

Bu arada şöyle de bir mesele var. Eğer yanlış bir paket yüklü ise bu sorunu da meydana getirebilir. Bilgisayarı formatlamayı düşünüyorsanız. En güncel işletim sistemini kurduktan sonra tüm güncellemeleri yapmayı unutmayınız.

Bu arada şöyle de bir mesele var. Eğer yanlış bir paket yüklü ise bu sorunu da meydana getirebilir. Bilgisayarı formatlamayı düşünüyorsanız. En güncel işletim sistemini kurduktan sonra tüm güncellemeleri yapmayı unutmayınız.
büyük ihtimal dediginiz gibi çünkü birsürü şey yükledim karışmıştır şimdi pc ye format atıp dediğiniz gibi bütün sürümleri güncelleyip öyle deniyecem

Geri