Yardım locale_tr itemdescription Düzenleyince Görüntünün Bozulması

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

soykalerdem

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Kostümlerin bazılarına canavarlara karşı güçlü bonusu eklemek istiyorum. Bu yüzden anlaşılabilir olması için kostümlerin açıklamalarını değiştirmek istedim. locale_tr'yi açtım açıklamayı değiştirdim fakat bu kez statü,yetenekler,duygular vs. sekmelerinin dokusu bozuldu ne yapmalıyım?
Adsız.png

Son düzenleme:
item_desc te nasıl bir değişiklik yaptınız öncesi ve sonrası olarak paylaşırsanız güzel olur. item_desc dosyasını atarmısın.

item_desc te nasıl bir değişiklik yaptınız öncesi ve sonrası olarak paylaşırsanız güzel olur. item_desc dosyasını atarmısın.

Bu değiştirdiğim, Azrail Zırhına denemek için "Canav" yazdım.
değiştirilmiş descp.png

Orijinal hali ise böyle;
orijinal.png

Dosya Eklentileri

• değiştirilmiş itemdesc.txt
    269,2 KB · Gösterim: 0
  • orijinal itemdesc.txt
    269,2 KB · Gösterim: 0
canavar bonusu item_desc den eklenmiyor bu dosyayı eski haline getir. Canavar bonusunu eklemek için protoyu düzenlemen gerekiyor. apple_bonus var onu değiştirmen gerekiyor.

aynısını yapmaya kalksam bir asır yapamam bu tarz hatalar nasıl oluşuyor anlayamıyorum

pack kapatıcını değiştirmeyi dene

sabit efsun olarak eklendiğinden evet gözükür.
çok teşekkür ederim
sende başka bir sıkıntı var gibi. item_desc'i yanlış düzenlesen bile böyle pencere hataları çıkarmaz la
sadece orayı değiştirdim eski local'i atınca düzeliyor ben de şaşırdım o yüzden konu açtım.
aynısını yapmaya kalksam bir asır yapamam bu tarz hatalar nasıl oluşuyor anlayamıyorum

pack kapatıcını değiştirmeyi dene
böyle tuhaf hatalar hep bana denk geliyor zaten :D eternexus sürekli farklı hatalar veriyor, epack32'de sadece root'u açtı local'i bulamadı. unepk ile açtım onun da virüssüzünü bulamadım işim bittikten sonra artık bi bilgisayarı formatlarım gibi duruyor

Geri