Çözüldü LoadLocaleError hatasi

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Finnael

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaslar. Basliktan da anlayacaginiz uzere locale.cfg dosyasini "10012 1252 de" den "10012 1254 tr" ye cevirdigim zaman pack dosyalarimin icinde locale_tr dosyasi olmasina ragmen LoadLocaleError hatasini aliyorum.

unknown.png

Sadece tr'ye cevirdigim zaman degil, mesela en'e(ingilizce'ye) cevirmeye calistigim zaman da locale_en dosyasi olmasina ragmen ayni hatayi aliyorum. Locale.cfg'nin ici sadece "10012 1252 de" seklinde oldugu zaman calisiyor. Daha once benzer hatayla karsilasanlar oldu mu? Tesekkurler.

(Kullanmaya calistigim files fliege files v2)

Not: Kullanmaya calistigim locale_tr dosyalarinda bir sikinti oldugun sanmiyorum cunku calisan locale_de dosyasini acip icin de hic bir dosyaya dokunmadan sadece ismini locale_tr ve icindeki dosyayi de'den tr'ye cevirdigim zaman da ayni hatayi aliyorum.

Dosya Eklentileri

• loadlocaleerror.jpg
    loadlocaleerror.jpg
    113,1 KB · Gösterim: 194
pack klasörü / index dosyasındaki locale_xx'yi locale_tr olarak düzenlediniz mi ?

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri